Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi, akivel nemrég óta ismerjük egymást, egy kötetlen beszélgetés kellős közepén elárulja, hogy neki már több hónapja véget ért egy komoly kapcsolata, az egyértelmű jelzés, hogy szeretne tőlem valamit?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy egyértelmű jelzés arra, hogy nincs barátnője, így nyugodtan beszélgethettek más témáról is.
2015. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ilyen irányba folyt a beszélgetés, egyszerűen csak kibökte, ezért is volt furcsa.
2015. ápr. 25. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a havasi gyopárok élőhelyének csökkenéséről tartottatok eszmecserét, az elég fura lenne, ha csak úgy benyőgné.:D ha mégis, akkor inkább ijesztő lenne nekem, ha nő lennék. Gondolom egy aktív téma közben csúsztatta be, és vhogy mégis kapcsolódott hozzá. Sztem leírhatnád miről beszéltetek, és pontosan hogy mondta, így talán többet segíthetnénk. Sztem valószínű, hogy szomorú a kapcsolata miatt, és épp lelkizős pillanatai vtak, de az is lehet, hogy igen, célzott rád. Bár ha igen, elég furán csinálta. Ha ezt a kérdést kitetted, gondolom bejöhet neked. Ha érdeklitek egymást, keresd a társaságát, beszélgess vele, ezt érzékelni fogja, és lehet hogy lesz is belőle valami.
2015. ápr. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolódott sehogyan sem a témánkhoz. Az egyetemről beszélgettünk, ő is ugyanarra a szakra járt, amire én most, és az ebbéli élményeinket ecseteltük. Akkor hozta szóba, mikor már közel voltunk ahhoz, hogy kettéválnak útjaink, ugyanis hazafelé sétáltunk. Nem tűnt szomorúnak, úgy tűnt, megbékélt vele, mondta, hogy sokat jelent neki, hogy nem haraggal váltak el, hanem higgadtan meg tudták beszélni a dolgaikat. Igen, bejön, jól látod, már ez az előző megnyilvánulása is nagyon szimpatikus, nagyon nem szeretem azokat az embereket, akik az előző párjukat ócsárolják. Egyre többet beszélgetünk mostanában, és néha mosolyog is rám, illetve rám pislantgat.
2015. ápr. 27. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már sokkal korábban is ki akarta bökni, de addigra szedte össze a bátorságát :)
2015. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontosnak tartotta, hogy TE tudj róla... szerintem ígéretes :)
2015. máj. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!