Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék ezzel csinálni? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ezzel csinálni? 15L

Figyelt kérdés

Tavaly új sulit keztem és év elején megtetszett az egyik osztálytársam. Jóba lettünk, sokat beszélgettünk...

De az osztálykirándulás környékén összejött egy másik osztálytársammal. Azóta nem igen keressük egymás társaságát, mindig leráz.

Próbáltam túltenni magam rajta, elfelejteni, de minél jobban próbálkozom, annál mélyebb érzeseket vált ki belőlem.

Most lesznek nemsokára egyévesek.



2015. máj. 9. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj mással,másokkal beszélgetni,és valakivel öszejönni közűlük,mert így nehéz lesz túltenned rajta magad.
2015. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bár én is tetszenék már végre egy csajnak :(
2015. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Próbáltam, de nem érzem magam jól annyira más sráccal.

#2 Miért ne tetszenél?

2015. máj. 9. 15:06
 4/7 anonim válasza:
Tedd tul magad rajta semmiképpen ne kavarj bele mert azzal csak rosszul jársz
2015. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy mással jött össze. Tudod, milyen szar lesz nekik mindennap látni egymást, miután szakítottak?
2015. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Olyan szinten erős a kapcsolatuk, hogy az nem mostanában lesz. Mindenki örül nekik, ők meg boldogok.

Én meg haldoklom :)

2015. máj. 10. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, biztosítalak, elenyészően kevés olyan szerelem van, ami túléli a középiskolát. És ha túléli, az sem olyan nagy szerencse. Sokkal jobb csalódni néhányszor, ismerkedni, barátkozni, megismerni a másik nemet, mint tizenévesen leragadni valaki mellett, anélkül, hogy bármit is tudnánk az életről.
2015. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!