Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm barátnője ellenem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm barátnője ellenem magyaráz mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
tegnap kiderült hogy a csaj párszor mondta hogy nem illünk össze meg minek van velem stb. Legszívesebben elküldeném az anyába de megígértem hogy nem szolok neki és úgy csinálok mint ha nem is tudnám de azért még is zavar ez az egész helyzet.
2012. jan. 2. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

féltékeny!


vagy szeret téged a barátnőd és bízik benned és hisz neked, vagy nem.


ha nem hisz és nem bízik akkor dugd meg a barátnőjét és befogja utána a száját hidd el.

2012. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én is arra gondoltam hogy féltékeny mert barátnőm gyűrűt kapott karácsonyra és mikor elmondta neki azután válaszolt neki a levelekre csak nme értem miért fáj ez neki .

Vagy is gondolom de akkor kapjon már észhez az ilyen.

Végül is lehetnék szemét és elmondhatnám a barátnőjének hogy sutyiban megbaszatta magát a lány csávójával de még se teszem vagy lehet nekem is szemétnek kéne lennem ?:D

2012. jan. 2. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell mindig szentléleknek lennie minden embernek kedvesnek aranyosnak legyél szemét te is, nem kell azt mondani mindig h te jobb vagy...
2012. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!