Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a baratnomne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a baratnomnek hogy mit dolgozok?

Figyelt kérdés

van egy munkam amire nem nagyon vagyok buszke…

(NEM FERFI PROSTI)

mar mar 3-4 eve vagyok belecsoppenve ebbe a helyzetbe es nem tudom hogyan mondjam el neki…nagyon szeretem es ez miatt felek hogy itthagy



2015. máj. 9. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hat ha artassz vele masoknak akkor csak szepen fokozatosan adagold neki, de nincs kizarva hogy elszornyed a dolog hallatan de ha szeret es amig biztonsagban erzi magat veled addig marad.

18/L

2015. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző hozzászólónak. Nem számít mi a munkád, ha becsületesen dolgozol.

Soha nem néznék le senkit a munkája miatt, mert dolgozik, hasznos tagja a társadalomnak. Emellett pedig valakinek azt is meg kell csinálni.

A gyerekeimnek is azt tanítom hogy köszönjenek az utcaseprőknek is, mert milyen szép tisztán tartják az utcát.

Saját példám pedig az, hogy úgy ismerkedtem meg a párommal hogy ő egyetemista volt én pedig 8 általánossal +10.-es gimis osztállyal egy gyárban dolgoztam a gyártósoron. Soha egy rossz szót se szólt érte, engem szeretett és nem a bizonyítványaimat, vagy a munkakörömet.

Azóta lediplomáztam mellette, gyerekeink születtek és a mai napig szeretjük egymást 10+ éve.

Tényleg nem ezen múlik.

2015. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, itt fordulnék azonnal sarkon, mert nem vagy becsületes, bűnöző vagy törvényszegő vagy.

Pl drogdíler, maffiózó, behajtó.

Soha nem járnék ilyen személlyel és nem kötném vele össze az életem.


Előző voltam.

2015. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Biztos korrupt onallo birosagi vegrehajto vagy. Engem nem zavarna, hogy masnal artasz a munkaddal. En is artok eleget a munkammal. Ezt hivjak uzletnek. N
2015. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Talan keressel magadnak legalis megelhetest.

Ha budos a munka es a tanulas akkor meg viseld a kovetkezmenyeit. Ha elmondod

a. kidob a csaj

b. nem dob ki, de mergezni fogja a kapcsolatotokat a dolog.

2015. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha illegális, akkor hagyjál fel vele, mert börtönbe kerülsz. Előbb utóbb mindenkit elkapnak, aki valami illegális dolgot csinál. Kábítószert árulsz?? Arra nem gondolsz, hogy ezzel másoknak mennyit ártasz?? Ha ezt csinálod, nem tudom. Jobb is, ha a nő ott hagy, ilyen emberrel nem kellene,hogy foglalkozzon.
2015. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nem dolgozok, hanem dolgozom, mert ikes ige.

Ha akarod, elmagyarázom részletesebben is.

2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En nem itellek el, nem is ertem, h miert jonnek rogton tyukanyoskodni, hiszen nem erre valtoznal meg.. ahhoz ez egy kicsit gyenge szoveg amit itt paran irnak. Viszont csak egyet kerek, csak egy tiz percre ulj le! Es gondolkozz el az eleteden. Miert er neked ennyit a penz? Miert hagytad felvasarolni a lelki bekedet? Miert tudsz mar ugy elaludni, hogy meg sem rezznesz a nap tortenesein. S most is csak az erdekel, hogy hogyan tudnad megtartani.. Hogyan tudnad csinalni egyszerre a kettot?! De jo meg rossz nem fer meg egyszerre egy oldalon. Igen, valasztanod kell. A dontes rajtad all.
2015. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!