Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus lányok, hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hozzátok szól a kérdés, ti hogyan?

Figyelt kérdés

elsősorban az érdekel, hogy hogy találtatok egymásra, melyikőtök kezdeményezett( kvázi ki mondta meg, hogy jobban kedveli a másikat az átlagosnál), HOGYAN zajlott le az első csók, és hogyan az első együttlét!

Van leszbikus ismerősöm, de nem mertem tőle megkérdezni. Légyszi-légyszii elmondanátok?



2015. máj. 9. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársak vagyunk, gyakran beszéltünk facebookon is meg bent a suliba is, mindig együtt voltunk, aztán egyszer egy kávéházba megfogtam a kezét és onnan éreztem, hogy ő is akarja és megtörtént az elsö csók.

Az első együttlét barátnőm hálószobájába volt. Hoszzú csókolózás, nagyon nedvesek voltunk mindketten. A többit már tudjátok

2015. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És 18/L
2015. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet :)


és egyébként azóta is együtt vagytok? azt érzed, hogy ez lett a vonzódási köröd? vagy azért még pasikkal is vagy néha? :)

2015. máj. 9. 12:09
 4/7 anonim válasza:
En tipikusan nagyon noiesen nezek ki pasi no szemmel is. Marmint inkabb lanyosan a notol meg koromhoz kepest is tavol allok de a vonasaim a testalkatom izig verig no es engem valahogy megis mindig megtalaltak. Ok ereztek. Aztmondtak a tekintetembol. :) Szoval szerencses vagyok de en meg soha nem mertem kezdemenyezni :\
2015. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mostani paromat lattam a regi bnojevel. gondoltam rola hogy az. egy nap elsetalt mellettem az utcan es mosolygott. nagyon megtetszett. sokaig kerestem facebookon. ra irtam, elmondtam hogy mennyire tetszik nekem. szerencsere o is nagyon vonzonak talalt. parszor randiztunk akkor tortent az elso csok. en kezdemenyeztem aztan beijedtem:D igy legtobbszor utana mar o kapott le. az elso eggyuttlet naluk volt:D jelenleg ot honapja vagyunk egyutt:) es dul a lav:D:)
2015. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmről sosem gondoltam volna, hogy leszbi, mert pont elvált a férjétől amikor megismertem. Igazából ő se tudta magáról de én is heterónak hittem magam. :D Sokat találkoztunk, beszélgettünk, hasonló volt a gondolkodásunk, érdeklődési körünk. Egyszerűen nagyon megszerettük egymást, aztán egyre több lett a dolog, mint barátság. Nála volt az első együttlét és én kezdeményeztem, de nagyon féltem a visszautasítástól. Ekkor volt az első csók is. :)
2015. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hűű *.* tök szupi! :P én ugyan pasi vagyok, de tényleg érdekeltek a történetek! Köszönöm, hogy elmondtátok nekem! :)
2015. máj. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!