Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti miert csinaltok igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miert csinaltok igy?

Figyelt kérdés
Tehát tegyuk fel van egy X szemely aki az eletetek szerelme.De viszont sok lanyt tudok aki masvalakivel jar.Pedig teljes szivebol mast szeret.Hogy van ez?

2015. máj. 10. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
mert lehet az akit szeret az is szereti a csajt csak a csaj nem akar kezdeményezni
2015. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

X szereti Y-t, de X mégis mással jár. Vajon miért?


1. Y nem akar járni X-el.

2. Y járna X-el, de Y szerint ez küszködős. Más társaság, más érdeklődés, más jövőkép. Esetleg pénz. Talán még magának se vallja be miért.

3. Y járna X-el, de X szerint ez küszködős. Lásd 2-es. Igazából csak vonzódik, de nem tud lépni a küszködés miatt.

4. Kommunikációs zavar. Egyikük vagy mindketten érzelmileg még fiatalok. Nem képesek kifejezni magukat, illetve a másik nem érti.


Több nem jut az eszembe. Talán kiderült, hogy fiú vagyok ;)

2015. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiúknál is van ilyen, pont az egyik ismerősöm... Én sem értem sajnos. Lehet, hogy fél a bizonytalantól, és nem mer szakítani, mert nem akar egyedül maradni. Meg nyilván szereti a párját is, mert ha annyira nem szeretné, akkor tuti szakítana előbb-utóbb. A megszokás is benne lehet.
2015. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!