Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy ennyire hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés
2 napja nem találkoztam a barátommal, de holnap fogunk... Nagyon hiányzik, szinte fizikai fájdalmat okoz, hogy nincs velem? Ez normális? Mit lehet tenni ellene?

2015. máj. 10. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nutella es csoki ;)
2015. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
normális ha nagyon szereted
2015. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 To7ka ***** válasza:

Elfoglalni magad! Lehet normális, de nem egészséges. Saját magadnak se, mert nem lehet egy kellemes érzés, teljesen felesleges is ha ennyire durva, és a kapcsolatod is tönkreteszi az ennyire túlzó ragaszkodás.

Engem pl teljesen kicsinálna, ha egy nő nélkülem életképtelen.:/ Borzasztóan visszataszító egy normális kapcsolatban, nem normális az a pasi, akinek ez tetszik (Ő maga is életképtelen lenne a lány nélkül).

Találj ki magadnak elfoglaltságot, amiben ugyanúgy örömöd leled mint a barátoddal töltött időben. Legalább nagyjából ugyanúgy.

Egy kapcsolatra nem építhetsz (fiatalon pláne) egy egész életet, ha nincs mellette semmid amitől nem hiányzik ilyen durván, és valamiért vége lesz, kicsinálod magad.. Hajrá!:)

2015. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolatom elején nekem is ez volt, mostmár kb 1 hét alatt jön el ez az érzés

18/L (2 éve vagyunk együtt)

2015. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!