Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összevesztem a fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a fiúval, aki tetszik, és legalább két hónapja nem is beszélgetünk. Hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Több mint másfél évig szerelmes volt belém, és áprilisban már majdnem járni kezdtünk, de a szülinapi előtt beállított hozzánk. Senkit se akartam látni, így elküldtem. Jól összekaptunk. Egyszer beszéltünk azóta, de nem a történtekről. Ideje lenne újra jóban lennünk. Én szívesen összejönnék vele.

Arra gondoltam, hogy holnap megkerdezem tőle, hogy van-e kedve beszélgetni. Szerintetek jó ötlet?

Nem tudhatom, hogy akar-e még engem, de úgy érzem muszáj beszélnem vele.



2015. máj. 11. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

2 Hónap után már sehogy. Ez már megkövült. Max annyit tehetsz,,hogy oda állsz elé,és azt mondod. :Ne haragudj,hülye voltam.Igazad volt. És talán később megenyhül és meg keres.

Utánna talán.

2015. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a legjobban te erzed, hogy erdemes-e. De azt szoktak mondani, hogy ne egess fel mindent magad korul. Ha olyan a srac, akkor mar csak azert is bekulj ki vele, hogy jo ember hireben allj, meg lehettek joba. azt a sracok ertekelik( m3g akkor is, ha furan mutatjak ki).


Ha rosszba maradsz vele, lehet, hogy rossz hiredet kelti es nem tudod majd, miert ellenszenvesek veled masok.

2015. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!