Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Masnak is volt mar olyan h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masnak is volt mar olyan h amikor osszejott a baratjaval/baratnojevel nem volt szerelmea bele. Ha igen akkor mit tett utana?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 23:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Tetszik, csak meg nem igazan szeretem
2015. máj. 11. 23:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, kb 3 hónap múlva szerelmes lettem (és vagyok) belé
2015. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szerelem, és a szeretet két különböző dolog! Ne keverd össze!

A szerelem az, amikor majd hogy remegsz, ha ránézel, és elolvadsz, attól, milyen gyönyörű/jóképű, szikrázik a bőrötök, ha összeértek, és felforrósodsz, ha megcsókolod. Ez a szerelem. Ez mulandó. Később jön a szeretet, ami egyfajta ragaszkodás. Akkor is lázba hoz, imádsz hozzábújni, imádod az illatát, csak a kapcsolat elején jellemző szerelmi fellángolás csak az elején van. Később is van szerelem, csak nem olyan intenzitású. Ez bonyolult kicsit, remélem azért érthető voltam. :D


Persze, hogy van olyan, hogy valaki nem szerelmes, ez később változhat, avagy az is lehet, hogy nem.

Velem volt ilyen, de ott rosszul végződött. Persze, hülye voltam, naiv..

A második barátomba halál szerelmes voltam.

A harmadik, egyben mostani barátommal érdekesen jöttünk össze, tetszett, nem voltam szerelmes belé, mert nem volt túl sok időnk rá... Aztán olyan elsöprő szerelem lett belőle... Azóta is, 2 éve együtt vagyunk. :) 20/L

2015. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat most ugy erzem h megvilagosadtam:DD
2015. máj. 11. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
ő első látásra belém esett állìtòlag . Amikor bevallotta akkor még nem voltam szerelmes belé , ez csak késöbb alakult ki , de akkor nagyon . Nagyon beléestem , szerettem . Fél év után megunt és szakìtott velem . Ennyi.
2015. máj. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem jó 3-4 hét kellett, mire beleszerettem. Előtte is kedveltem, mert intelligens, okos, humoros, de arcilag nem vonzott.


Aztán ültünk a konyhában, reggeliztünk és egy szempillantás alatt: én szerelmes vagyok belé. De mindmáig nem bírok sokáig a szemébe nézni, mert vigyoroghatnékom van, elpirulok...

2015. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!