Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mennyi időt bírsz ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyi időt bírsz ki a szerelmed nélkül?

Figyelt kérdés

Egyáltalán milyen gyakran találkoztok?


Nekem állandóan hiányzik a barátnőm, és sajnos csak hetente találkozunk..


Légyszi a korod és nemed is írd le..



2015. máj. 12. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
én hetekig elvagyok nélküle... utána annál intenzivebb a "találkozás" :)
2015. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 nap, 2 óra, 3 perc, 4 másodperc.
2015. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-3 hét a maximum amennyit külön töltünk, szokott hiányozni de azért ennyit kibírok nélküle.
2015. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


2-3 havonta találkozunk, 2-3 napot. Azt hiszem, 3 hónap volt volt a legtöbb, ami eltelt két találkozás között.

2015. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, ezért nekem elég rossz érzés, ha kimarad 2-3 nap, mert mondjuk hazautazik, vagy csapatépítőre megy munkahellyel (ez mondjuk szerencsére ritka nagyon), vagy én éjszakázom a családomnál egyszer-egyszer. Nem lógunk egymáson minden pillanatban, mindketten igényeljük, hogy ki-ki félrevonuljon a maga laptopjával vagy hobbijával, de jó és megnyugtató érzés, hogy ott van tőlem egy szobával arrébb, bármikor átmehetek hozzá egy ölelésre, vagy megbeszélni vele valamit. Ha épp külön vagyunk a fent említett okok valamelyike miatt, nem találom a helyemet, és nagyon hiányzik, nem érzem teljesnek magam.


26/n

2015. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha 3 napig nem látom akkor én már teljesen ki vagyok az élettől

17/L (másfél éve együtt)

2015. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 10 nap volt a leghosszabb idő, amíg nem találkoztunk, és beszélni se sokat tudtunk, akkor nagyon hiányzott, de kibírnék ennél többet is, ha muszáj lenne. Szerencsére 2-4 naponta szoktunk találkozni, és ilyenkor kb kivétel nélkül együtt is alszunk.
2015. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 20/L, barátom 21/F.
2015. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22 éve rendületlenül gyötrődöm szerelmem nélkül. 22/f
2015. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!