Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy keresztény nő és egy muszlim férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire ütné egymást a kereszténység és az iszlám?

2015. máj. 13. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
0%
ha ez befolyásol BÁRMIT is,elég szomorú.
2015. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kicsit. Ha mindketten gyakorló hívők, akkor nem fog működni.
2015. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
84%
ha a nő ne gyakorolja a vallását,illetve egyik sem erőlteti rá a vallási és kultúrális szokásit a másikra,akkor működhet
2015. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 2-es vagyok ***** válasza:
92%
Szerintem nem, de minden megoldható... bár nem ajánlok ilyet.. Ha tényleg olya szinten vallásosak, hogy ilyesmi felmerüljön bened, akkor nem érdemes próbálkozni..
2015. máj. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok benne

a szereplők mindketten hithűek, gyakorolják vallásukat

2015. máj. 13. 19:41
 6/67 anonim ***** válasza:
13%
szerintem attól függ hány évesek...
2015. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
51%

Akkor semmi értelme. Túl sok az ellentét a két vallásban. A mindennapi életet átszövi az iszlám, az iszlám a kereszténységben rengeteg kivetnivalót talál, egy na nem telne el huzakodás nélkül, lehet, hogy egy ideig meg lehet oldani ezt konfliktus nélkül de nem végig mert egyszer "kiborul a bili" és betelik a pohár valakinél. Akiknél működik, az egyik fél akkor nyitottabb a másik vallására. Sok.sok kompromisszum. Pl ha a leendő feleség templomi esküvőt akar, a muszlim fiú meg mecsetbe akar menni - már itt háború lesz! Valakinek engednie kell.

Egy szó mint száz, nagyon-nagyon nem ajánlott az ilyen fajta vegyes házasság, sokkal nehezebb, mintha két azonos vallású és világszemléletű ember kel egybe.

Tucatnyi válasz fog jönni hogy így működik meg úgy és hogy minden tökéletes a vegyes párokkal, de hidd el, mégis valakinek engednie kell előbb v utóbb. Másként felőrölik egymás idegeit - ezt kizárólag vallásos párra értem.

NEm olyanra, aki csak "névleg" muszlim v keresztény és nem zavarja őket a másik világnézete, vallása.

2015. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
De hiszen a két vallás majdnem ugyanaz! Ugyanazt az Istent imádják, mindketten elfogadják Jézust... csak az egyik reggel-este imádkozik, a másik meg napi ötször.. Lényegi különbség alig van a kettő között, a gyakorlati része meg... miért ütné egymást, hogy hogy gyakorolják a hitüket? Egyik sem hódító vallás (jó, a kereszténység néha elég izgága), miért kellene egyiknek a másik vallásához igazodnia?
2015. máj. 13. 20:29
 9/67 anonim ***** válasza:
47%
Az iszlám elég hódító és erőszakos vallás. Nézd meg mi folyik a Közel-Keleten!
2015. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
2015. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!