Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a leghosszabb idő, amíg igazán izgalmas tudott lenni egy párkapcsolatotok? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

Amíg megvolt az izgalom, úgy érezted, szerelmes vagy, nem volt ellaposova picit sem a dolog. Most nem a rózsaszín ködös periódusra vagyok kíváncsi, ne értsétek félre.

Köszi a válaszokat, minden értelmes megnyilvánulásért megy a zöld pacsi! :


2015. febr. 25. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 év 25 F
2015. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
jó volt mind,de semmi ilyet nem érezte hogy szerelem meg izgalom,nem ezek miatt van kapcsolatban egy ember.
2015. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsit több mint 2 év. aztán összeköltöztünk...
2015. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. ja attól elmúlik minden kb, tapasztaltam
2015. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Apollyon, nem volt szó arról, hogy szerintem ezek miatt van kapcsolatban valaki. Erről nem szólt a kérdés. Viszont szerintem szomorű, ha az eddigi kapcsolataidban soha nem tapasztaltad a kölcsönös szerelmet :)
2015. febr. 25. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:

4 éve vagyok a barátommal,én imádom,bármit megtudnék tenni érte..érted.

De őt néha már nem értem..egyszer összeakar már költözni,csak nem egyszerű,de másszor meg úgy érzem inkább szakitana már velem,viszont szeret..csak már nemhiszem hogy olyan őrülten.:/

2015. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem szomorú,ha nem érzek valamit az nem az én hibám hanem másoké.Abba ne menjünk bele,mennyien élnek álomvilágban....



de válaszolok,pár hónap alatt bárki kiismerhető a végletekig akár.Innen már csak ember válogatja ki mibe un bele.

2015. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Max. 1 év, de szerelem akkor sem volt.
2015. febr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eddig 6 éve, hogy tart.
2015. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 év, aztán ellaposodott.
2015. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!