Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Azt hiszem elrontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Azt hiszem elrontottam, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Itt kifejteném az én problémámat. Van egy fiú, akivel jóban voltunk, én barátként tekintettem rá, de ő többet szeretett volna, én akkor nem éreztem iránta így, ezt meg is mondtam, de ő ezek után nem is akarta velem tartani a kapcsolatot. Viszont időközben rájöttem hogy én is szeretnék tőle többet de ő azt mondta már nem akarja. Mit tudnék tenni? Már nem is áll szóba velem :(
2015. máj. 15. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment. :/

Van, hogy az illető idő közben meggondolja magát, de semmiképp se attól, hogy nyaggatod. Hagyd lecsillapodni a dolgokat, ne is keresd többet. Ez a legjobb út afelé, hogy esetleg újra eszébe juss majd, valamikor. Talán.

2015. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korotok? valamelyikőtők párkapcsban van?
2015. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 25, ő 1 évvel fiatalabb és egyikünknek sincs senkije
2015. máj. 15. 19:29
 4/6 Missi_Key ***** válasza:

Segítség! Azt hiszem elrontottam, mit tegyek? -->


kapcsold ki aztán újra be.

2015. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy :) Komolyan kíváncsi lennék a véleményekre
2015. máj. 18. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam már valahogy így, ebbe a helyzetbe is a fiú akart tőlem többet, én viszont nem, éd időközbe se gondoltam meg magam. Nagyon nyomult, majd én nem akartam többet beszélni vele, mert már bosszantott és egyszerűen nem még írtam neki vissza illetve nem még beszélek vele. Hát a te esetedbe is lehet, hogy valóban meggondolta magát, s ha nem fog többet keresni akkor sajnos lemondhatsz róla, és keress más valakit, hátha jobban fog menni :)
2015. máj. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!