Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt hiszem elrontottam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem elrontottam az egészet. Nem tudom, most mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nos, nemrég megismerkedtem egy fiúval. Annyira szimpatikus volt már első látásra is,hogy szóval azthiszem szóval talán, de nem egészen biztos hogy beleszerettem. Viszont pár nappal később hallottam az egyik ismerősömtől van barátnője. Tehát igyekeztem tudomást sem venni róla és elkerülni amennyire csak lehet. Nem akartam volna elrontani a kapcsolatát, amit viszont nagyon furcsának találtam hogy folyton köszönt rám mosolygott stb.

Tegnap megtudtam mégsincs barátnője de ő már mintha nem törődne velem és messziről elkerül. Elrontottam és most egész biztos haragszik rám! Pedig nehéz volt távol tartanom magam tőle és ráadásul az egészet az ő és az állítólagos barátnője érdekében tettem. Én annyira rosszul érzem magam, mindent elrontottam.

A másik probléma az hogy nem értem miért pont én érdeklem őt, hisz az egész suli a lábai előtt hever és azt kaphatna meg akit csak akarna.

Ne értsétek félre, nem akarok vele rögtön járni, először csak barátkozni aztán majd lesz ami lesz.

Hogy kezdeményezzek ezekután?


2009. jún. 6. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2009. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 16, ő ha jól tudom 17
2009. jún. 6. 18:57
 3/8 A kérdező kommentje:

neharagudjatok a hibákért, csak igyekeztem minél gyorsabban kiírni a kérdést, hogy több válasz érkezzen rá ugyanis meglehet nyolckor megyek el itthonról.

Kérlek ha van véleményetek írjátok ide, mert nem tudom merjek e kezdeményezni.

2009. jún. 6. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
elég zavaros a sztorid, sztem igen beszélgess vele most vagy haver viszony lesz vagy majd ő kezdeményezik.
2009. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele ha talalkoztok:P
2009. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban elnézést kérek hogy nem sikerült érthetően megfogalmaznom a történetet.

Rendben megpróbálom, hisz nincs veszítenivalóm remélem nem haragszik rám nagyon, elég bunkó voltam...

Hétfőn megpróbálok vele beszélni.

2009. jún. 6. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a bénaságoddal jót tettél. Mire gondolok: a srác menő, lába előtt hever minden csaj, azt kaphat meg akit akar. Ha nem csupán a numerára hajtós tipus, akkor neki te egy meglepi vagy; Ni egy lány aki nem heverészik lábam előtt! Ebből még egy remek "húzd meg, ereszd meg" játék lehet ami során úgy az újjad köré csavarhatod a srácot, mint szódás a lovát.
2009. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ohhh, ebből a szempontból még nem is figyeltem a dolgot...

Meglehet igazad van...remélem igazad van :D

2009. jún. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!