Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem ezt kegyetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem ezt kegyetlenül elrontottam. Éreztetek már hasonlót, lányok?

Figyelt kérdés

kicsit hosszú lesz... úgy kezdődik, hogy volt egy egy éve nem működő párkapcsolatom, véget is vetettem neki mert úgy éreztem a másik fél nem tesz érte semmit. Ezalatt valaki várt rám... egyik fiú ismerősöm szinte azonnal a szakitásom után találkozóra hivott. Csak barátság volt idáig. Azt hittem, hogy lesz valami, de csalódottan kellett eljöjjek onnét.

Ezután egy hónap múlva ismét próbált hivni, ekkor kisebb változások voltak már az életemben: új munkahely, illetve elkezdtem táncolni amit nagyon szeretek :P és emiatt valahogy nem volt kedvem időpontot mondani. Persze a labda nálam volt, én mondtam hogy majd beszélünk, de valahogy mindig csak jövő hét, jövő hét, meg valamikor teljesen elfeledkeztem róla... meg a távolság is közrejátszott (mindketten a város másik határában élünk).

Három hónap múlva megint irt, hogy mivan, nem érti a dolgot, és szeretne nekem elmondani valamit. Én hülye meg mit irok? Mond el itt nyugodtan, nem kell ezért találkozóra várnia. Eltelt 4 hónap és nem mondta el... majd látom, hogy törölte leveleimet, és másik lánnyal van már együtt.

Igazság szerint csak most érzem igazán egyedül magamat, most hogy tényleg senki nem vár rám. Jól elvoltam a munkámmal, a tánccal, a testvéreimmel, és most úgy érzem hogy nagyon elrontottam, mert nem adtam neki esélyt hogy elmondja.

Más lány is volt már igy? Úgy látszik, tényleg ezt érdemeljük, hogy rosszfiúk szórakozzanak velünk, mert ha jön egy kitartó "jófiú", akkor le se sz@rjuk :(


2010. dec. 8. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Végül is most ő hiányzik vagy csak valaki? Mert ha nem pont ő akkor ez nem kérdés,keress valakit...
2010. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudod az én férjem , amikor megismert harcolt értem . Ha valaki igazán akarja a másikat, akkor mindent megpróbál..nem az hogy...eltűnik hónapokra, meg nem hív..hagyd a fenébe ez egy hülye idióta volt, nem működött volna. Túl nyuszi neked.
2010. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mi? Ő igenis próbálkozott! Nem ezt irom? Pont az hogy én voltam az idióta :(
2010. dec. 8. 13:10
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez neked próbálkozás?? Akkor higyj , amit akarsz, de ez lószar volt!Idézném: " egy hónap múlva

"..mindig csak jövő hét, jövő hét, .."

"Három hónap múlva megint irt, ..

"Eltelt 4 hónap.."


minden másnap hívnia kellet volna, de legalább minden héten, ha igazán akart volna valamit!! Ez egy tutyimutyi.

2010. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha a srác érezte rajta,hogy bukta,akkor jó,hogy nem irogat neki naponta...az,hogy még pár hónap mulva is rákeresett,szerintem azt jelenti,hogy igen is akarta. Most pedig ha van valakije,akkor szépen felejtsd el! Ha akkor nem kellett,akkor most se! Hagy élje az új életét!
2010. dec. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit rinyáltok lányok?Akkor próbálkozzatok ti ha annyira okoskodtok mindig!Nektek semmi sem jó, ha nyomul az a baj, ha nem akkor meg az.Pasizzatok ti aztán olyan pasit keressetek aki megfelel, nem hisztizni kell.
2010. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én sejtem, mit érezhetett a fiú. Nem mert szólni neked, mert félt, hogy elveszít ha rád van tapadva. Aztán meg feladta, mert úgy látta, hogy ő nem fontos neked. Hát,legyek őszinte? Én is így tettem volna a helyében, már bocsi... De egy fiú érzelme sem játékszer...
2010. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 two6player válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Én ugyanis épp ebben a helyzetben vagyok. Nem szeretném, hogy vége legyen ezért hétvégenként felhívom, hogy milyen hete volt, aztán én is elmondom, hogy velem mizu. Nem sajnáltatom magam közben, pedig a legszívesebben elmondanám neki, hogy mennyire szenvedek minden áldott este amikor egyedül vagyok és nagyon hiányzik.
2010. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sohasem kap pozitív visszajelzést, akkor minek is tapadjon tovább? Még a végén hülyének is nézhetik, mert nem ért a szóból.
2010. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
igen. Most egyszerüen csak lelkifurdalásom van... fájdalmat okozhattam neki.
2010. dec. 10. 02:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!