Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az embert szeretik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embert szeretik tényleg teljesen felesleges féltékenykedni?

Figyelt kérdés

Úgy sem fog megcsalni.

Legalábbis azt mondják, ha szeret a barátod, bármilyen dögös csajok is ajánlkoznak fel neki, azt fogja mondani, hogy nem, van barátnőm.

Ez igaz?

Mert sokmindenki meg azt mondja, hogy "ja, nekem is azt mondta a barátom, hogy szeret, meg szerelmes belém, atán fél évig csalt, a hátam mögött..."



2013. márc. 27. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nem mindenki ugyan olyan. Van aki gerinctelen.
2013. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól még simán meg csalhat. Nekem is mondták,hogy szeretnek és így is éreztem, mégis megcsaltak.
2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van aki megcsal a hátad mögött, van aki betartja a szavát...
2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy egészséges féltékenység az teljesen normális, csak a túlzottal van probléma. Ha szeret valószínűleg nem fog megcsalni. Ha nem szeret, akkor, ha féltékeny vagy, ha nem így is-úgy is meg fog csalni.
2013. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán megcsalhat attól,hogy szeret.
2013. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy a férfi esendő. Lehet, hogy szeret, de ha egy bombázó felajánlkozik, a férfi nehezen tud nemet mondani. Van, aki igen, van, aki nem.

Én alapvetően nem vagyok féltékeny, mert tudom, hogy a férjem nem keresi szándékosan az alkalmat. De ha látom, hogy egy nőnek tetszik, azért résen vagyok.

2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! nem tudom hány éves vagy, de olyan aranyos amit kérdezel

jó lenne ilyen lenne az élet, de az nem ilyen

van aki szemedbe simán hazudik v aki nem

személytől függ ki milyen, milyen tartása van, hogy szépen fogalmazzak

megcsalni talán az nem fog aki szerelmes beléd, mint egy ágyú, aki csak szeret az már más, jó lenne gyorsan a valóságba kerülni, sajnálom N

2013. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kapcsolat elején, mikor még nyilván nem dúl a szerelem, se féltékenykedek. Rohadt nagy önbizalmam van. Aztán vagy pofára esek, vagy nem, az arcom nem lesz kisebb tőle.
2013. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bombázó vagyok. Akkor ez garancia arra hogy ne csaljanak meg? ;)
2015. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!