Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen külső tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső tulajdonságokkal rendelkezik álmaid férfije?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

nincs külsőre kimondottabb ideálom, de azért igyekszem leírni

viszonylag magas

átlagos, sportos (de nem kigyúrt) testalkat

szemszín, hajszín mindegy, de ha muszáj lenne mondani valamit akkor barna haj, kék szem (de ez igazából tényleg mindegy)

számomra helyes arc

2015. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs idealom. Volt mar szoke, kek szemu es barna, barna szemu is. Szakallas/szoros, meg olyan is akin alig van szor(genetika, nem pedig borotva). Testalkatra atlagos, sportos. Arca meg helyes.. Marmint nekem helyes. Volt mar olyan baratom aki egyik baratnomnek sem jott be.
2015. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jake Gyllenhaal az álompasim, szóval hasonló férfiak jönnek be.
2015. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ideálom a magas jóképű, borostás. Alkatra a vékonyak. Barna szem...
2015. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézusom, rengeteg zsánerem van.

nagyjából a metál koncertek közönsége....


tetszik a szőke haj, a magassága az annyiban fontos, hogy ha lehet legyen 180 cm fölött (de volt már 170 cmes barátom is), az se baj ha macis, nagydarab, de az se zavar, ha inkább az a hosszú lábú-hosszú kezű költő alkat. az is jó, ha hosszú haja van, de a kopaszokat is szeretem, na meg a szakállat.

Tulajdonképpen még az afro haj is bejön, főként ha szemüveges az illető.

Egyedül az aszkéta alkat nem tetszik, mindegy, hogy izmos-e vagy nem, ha túl vékony, illetve a csúnyán és súlyosan kövér srácok.

A tipikus szépfiúkat általában megint nem szeretem, főként ha nagyon tiptop módon öltözködnek, mert én se töltök annyi időt a gardróbomban.

Az "ideálom" egyszerűen, kényelmesen, praktikusan öltözködik, de nem igénytelenül. Bőven elég, ha van max 2 cipője, ami tiszta, és lehetőleg ingbe vagy max pólóba járjon, de ne susogós naciban meg edzőcuccban, se deszkás cuccokban.

2015. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Ferrari külső tulajdonságnak számít? Végül is kívül van nem? :PPP
2015. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Álmaim férfija a párom.:) Amikor megismerkedtünk talán az volt az első gondolatom, hogy 'hűde az esetem', arra viszont nem gondoltam volna hogy leállna velem, ám mégis így lett:)

Hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik? Hm, gyönyörű kék szeme, sűrű sötét barna göndörkés haja van. Szemüveges, de a reggelek kivételével kontaklencsét hord, pedig igazán jól áll neki a szemüveg is. Sportos alkata van és igen magas is, tehát fel nézek rá minden szempontból:) Sármos, picit féloldalas mosolya, pirospozsgás arca és némi borostája van, nagyon helyes férfi számomra. Sok nő/lány irigykedik ám rám a környezetünkben:) Az arcberendezkedése ehhez hasonló [link] (de csak az arca, nem így öltözködik és a haja sem ilyen:) ).

2015. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!