Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én is tudom hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én is tudom hogy tetszem neki és ő is tudja hogy tetszik nekem akkor miért bunkózunk még mindig egymással?

Figyelt kérdés
s*gg hülyék vagyunk az tuti. én nem merek lépni és ő sem mer még annak ellenére sem hogy tudjuk hogy tetszünk egymásnak. ugyanúgy vitázunk bántjuk egymást mint azelőtt mielőtt megtudtuk volna hogy tetszünk a másiknak. hogyan kéne összeszednem magam hogy léphessek vagy várjak még mit csináljak ha ilyen makacsul viselkedünk?
2015. máj. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerelmes levelet írj neki
2015. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az egyikőtöknek lépnie kéne hogy ez változzon

lehet jobban jársz ha ezt te megteszed, különben ki tudja meddig kell várnod

2015. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert mindenáron rangsorrendet akartok felállítani egymás közt: ki a főnök?


Gondóttamszólok: az okosabb enged.

2015. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha összevesztek valamin egyszerűen csak közöld vele, hogy "ilyenkor nagy a pofád, ahhoz bezzeg nincs merszed, hogy megcsókolj végre", azt ennyi :D
2015. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lépj te először.
2015. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
javaslom a 4-es ötleté, tuti siker!
2015. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!