Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez milyen gesztus egy japán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen gesztus egy japán fiútól?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve ismerjük egymást,Facebookon ismerkedtünk meg,sajnos csak akkor mikor már lassan mennie kellett haza,pár hónapja volt itt.Előtte élőben is találkoztunk,de akkor még nem ismertük egymást.Januárban küldött nekem egy ajándékot,ami sajnos eltűnt,nem kaptam meg.Sokszor úgy beszél velem mint ha tetszenék neki,bókol hogy nagyon szép vagyok,meg azt is mondta hogy ha egyszer megyek Japánba feltétlenül találkozzunk.Úgy hallottam a japánok távolságtartóak,ő velem nem.Mi a véleményetek?
2015. máj. 17. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
A fajkeveredés nem jó dolog.
2015. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Még jó, hogy távolságtartó, Japán tök messze van. De ha egyszer mész Japánba akkor találkozz vele. Majd ha mész. Ha meg nem akkor ne. Ez a véleményem a dologról.
2015. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
66%
A japánok valójában nem távolságtartóak, csak betartanak ezer szabályt. Talán cálozhatnál rá, hogy mennél Japánba rögvest, ha lenne repülőjegyed.
2015. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a japán fiatalok egyáltalán nem olyan távolságtartók, főleg ha lehúztak egy kis időt a kontinensen vagy az USA-ban. Ez inkább csak legenda (az általam ismert 4db japán alapján mondom, tehát nem reprezentatív a felmérésem).
2015. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!