Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém szerethet megint, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szerethet megint, ha egyszer már visszautasítottam?

Figyelt kérdés
több mint 1 éve volt egy lány aki szerelmes volt belém, de visszautasítottam, azóta neki is voltak kapcsolatai, az enyém egy ideje véget ért, és most néha beszélgetek vele, persze mint barát. belém szerethet olyasvalaki akit egyszer "kikosaraztam"?
2015. máj. 18. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár.
2015. máj. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem igen, nekem kb. 2 éve egy lány nagyon tolta a pofámba a jeleket, de nem tetszett. Volt 2 barátja is, és még mindig...


ugyanakkor a lányok igenis meg tudnak haragudni, ha nem kapják meg amit akarnak

2015. máj. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy még mindig szeret, vagy csak bosszút akar állni.
2015. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Igen belédszerethet, akár jobban mint valaha, de ne használd ki. Ha megint kikosaraznád, tedd meg mielőbb, ne játssz vele!

20/f

2015. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként miből gondolod, hogy megint szerelmes beléd?
2015. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!