Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet szerelmi csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szerelmi csalódást elfeledni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal és teljesen bele szerettem. Konkrétan a nap minden percében rá gondoltam. Sajnos azt hittem, hogy ő is hasonlóan érez irántam mert nagyon jól elbeszélgettünk de mostanában nem keres (ha én írok neki akkor csak pár szavakban válaszol, ha kérdezem mi baja akkor semmi) úgyhogy muszáj leszek elfeledni úgy látom. Az a baj, hogy még mindig ő jár az eszembe és más nőre rá sem tudok nézni mert nem érdekelnek csak ő.
2015. máj. 19. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megérezte, hogy nagyon nyomulsz rá és beijedt, mert ő csak barátként tekintett rád és nem akart megbántani. Ezért még korán abbahagyta az egészet. (Ez csak tipp)
2015. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idő, idő és idő.

Egyébként vallottál neki szerelmet, tudja egyáltalán, hogy mit érzel? Vagy csak kellemes beszélgetőtársnak tekint?

2015. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudja konkrétan, hogy szerelmes vagyok belé, csak bókolgattam néha.
2015. máj. 19. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni, bár már szerintem késő. Lehet, hogy ő nem tekintett úgy rád, vagy rájött, hogy nem téged keres. Egyébként a nők többsége ilyen, nem fogja megmondani neked, ha baja van veled, max. ha nagyon sarokba szorítod őket. Szerintem próbáld tisztázni a helyzetet, még ha el is küld a p..ba, akkor is le tudod zárni magadban a dolgokat.
2015. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kor??
2015. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!