Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig tart kiheverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart kiheverni az első csalódást?

Figyelt kérdés

Azért emelem ki, hogy első, mert másoknál olvastam, hogy ez a legnehezebb. Na márpedig nekem erről nincs tapasztalatom, ez az egy is kb. 2 hónapja történt, még mindig sokat gondolok rá és el tudnám sírni magam akárhol is vagyok ha eszembe jut. 2 hete viszont megfogadtam, hogy nem érdemel többet (ennyit sem érdemelt) és azóta egy kivétellel ezt tartottam is :)


Ismerkedni ismerkedem már, semmi komoly nincs. Ő volt az első barátom, lehetett volna korábban is ha akartam volna, nem akartam. De benne láttam valamit, és komolyan gondoltam vele. Most is lehetne mással ha akarnám, próbálkoznak nálam, de senkivel nem tudom elképzelni, hogy komolyabb lehetne én pedig csak azt akarok.


Ez rossz hozzáállás?


21 évesen egy kapcsolatom volt, és ezt az egyet akartam, hogy tartson sokáig.


Baj, hogy ennyire a komolyra törekszem, azért rossz még mindig nekem? Pedig ő már feltehetően nagyon boldog egy másik lánnyal...


Érdemes várni az igazira, nem? Még akkoris ha azt hittem, hogy már megtaláltam..



2013. dec. 11. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

2 hónapja történt. várj egy évet és meglátod hogy érzel.

azzal járj akibe szerelmes vagy.

csalódástól nemkell félni, majd lesz másik.

2013. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyáltalán nem baj, hogy komolyra törekszel. szerintem érdemes várni, hidd el, hogy meg fogod találni azt az embert, aki téged tekint az igazinak. 2 hónap nem olyan sok idő, főleg első csalódás után, nyugodtan várj még egy kis időt, amíg teljesen túl leszel rajta.
2013. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
mondjuk ha az igazira vársz akkor lehet még 30 évesen is egyedül leszel, de fő a bátorság :)
2013. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 6 hónap alatt ki lehet heverni.

De!!!Az ismerkedést semmiképpen ne hagyd abba! Randizgass! ez fontos! Lehet majd tök jó lesz valakivel!!!

Ne hasonlítsd össze az előzővel, csak érezs jól magad!

Ismerkedj, randizz, szórakozz, aztán jön majd magától!!!

2013. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!