Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyunk együtt a párommal, de ezt nem tudom hová tenni. Vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon bonyolult a családi helyzete,ami miatt állandóan veszekszünk.A napokban egy furcsa ajánlatot tett.Azt mondta menjünk külön addig,ameddig ő lerendezi az életét,(ez bele telhet több hónapba is akár) mert ez az állandó vita felőröl mindkettőnket.Szerintetek tényleg szeret,ha kibír nélkülem fél évet is akár? Én egy napot is nehezen viselek,nagyon felzaklatott ez a dolog...én vagyok szűk látókörű,és tényleg kettőnkért teszi,hogy később jobb legyen? Vagy ennyire nem számítok? Nem tudom eldönteni.
2015. máj. 19. 20:14
 1/5 RRR ***** válasza:

tele lett a hócipője a veszekedésekkel

nem tudni mit fog tenne

2015. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ideje a párkapcsolatra, és nem is hiányzik neki. Szakítani akar, csak tudja, hogy te nagyon szerelmes vagy, úgyhogy fél eléd állni ezzel. Fél év múlva vélhetőleg könnyebben elfogadnád, hogy vége van.
2015. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűbb és tisztább lenne szakítania,mint fél évig hagyni,hogy reménykedjek...nem?
2015. máj. 19. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Ha külön mentek, akkor szabadok vagytok mindketten, az már szakítás. Nem mondom, hogy nem lehet összejönni még újra, én 7 hónap után jöttem össze egy ilyen helyzetben egy lánnyal megint, és utána 4 évet voltunk együtt, de nem érdemes várni arra, hogy hátha meggondolja magát.
2015. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon sok olyan ember van, aki nem vet véget egy kapcsolatnak a "másik érdekében", pedig pusztán nem mer őszinte lenni, mert konfliktushelyzetbe kerül és ő lenne a rossz.. De most őszintén, normális reakció szerinted egy bonyolult családi helyzetre, hogy elköltözteted a párod és szakítasz vele, ahelyett, hogy inkább erőt merítenél a szeretetéből?
2015. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!