Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki együtt van/volt a munkatársával? Vélemények? Bejöhet a dolog?

Figyelt kérdés

Nem egy cégnél dolgozunk, de néha együtt kell dolgoznunk. Sőt! Egyre többet. Rengeteg időt tölt el nálam, láthatóan jól érzi magát, ha együtt dolgozunk. Persze én is. Láthatóan nem a munkát élvezi, hanem hogy velem lehet. Nagyon hasonlóan gondolkodunk, nagyon jóban is vagyunk.

Szerintetek érdemes felé közelítenem, vagy ebből nem sülhet ki jó dolog?


Pasi vagyok.


2009. jan. 19. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

persze mért lenne belőle baj?

nyugodtan közeledj hozzá.

vagy cska hivd el valahova.

akkor lenne gáz ha a fönököd lenne és szakitanátok. ha nem tud a melodban kárt tenni a kapcsolatotok addig nincs gáz.

2009. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán bejöhet a dolog. Én is egy régi munkahelyemen ismertem meg a jelenlegi páromat. Ez hat évvel ezelőtt történt.

Tehát bejöhet. Ha meg tényleg egyértelműen olyan jól érzitek magatokat egymással, akkor szerintem ez nem is kérdés.

Szerintem közelíts hozzá bátran... Én megtenném. (mint ahogy anno meg is tettem ilyen helyzetben :)) )

2009. jan. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én pedig azt mondom, hogy házi nyúlra nem lövünk;) Ezt tapasztalatbl mondom, mert amíg együtt vagytok nagyon jó de ha egyszer véget ér utána borzalmas ha mindennap látni kell... Én még ma is iszom a levét a hülyeségemnek:S
2009. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 granturismo ***** válasza:
Üdv minden olvasónak!Én azt a leányt,ki nagyon megtetszett nekem 2007 őszén ismertem meg egy porszívó összeszerelő gyárban.Eleinte csak dumcsiztunk néha-néha,aztán egyre többet voltam vele munka közben.Folyton azt bámultam mit csinál,és amikor tehettem odamentem segíteni neki.ÓÓHH a gyönyörű-szép barna szemei,amikor rám nézett,rám mosolygott,annyira elragadott magával,hogy egy szempillantás alatt beleszerettem. :-) 2008.01.26-án Szolnokon összejöttünk és még a mai napig is együtt vagyunk!!!! :-) Minden szép és jó,színtiszta szerelem,és rózsaszín felhő vakít el mindkettőnket! :-) És már csak napok kérdése,pontosan {6} nap és 1 évesek leszünk!!! :-) Hogy miért írtam le ezt így?Mert pasi létemre lassan 22-ik éves fejjel eddig összesen 3 barátnőm volt,bele értve a mostanit és egyben az utolsót.(REMÉLEM)Az első b.nőm kb 2,5 hónap elteltével elhagyott,a második hátam mögött rendszeresen megcsalt hónapokon keresztül a volt pasijával,ezt pont akkor tudtam meg,amikor vonat balesete lett,ugyanis kiugrott a közel 110km/h sebességgel száguldó vonatból.Hogy miért,azt nem tudom.Őrülten szerettem őt,erre pont akkor kellett megtudnom,hogy rendszeresen csalt,és még halál közeli balesetet is szenvedett.Mondanom sem kell,hogy szinte mindene eltört.Ezt most nem részletezem...Akkor nem is tudom hogyan bírtam ki azt a fájdalmat,a csalódást,a fájdalmat és a balesetet együtt.Próbáltam megbocsájtani neki,és míg a kórházban volt 5 teljes hónapot,mellette maradtam,és próbáltam szeretni őt mindennek ellenére,(Úgy voltam vele,hátha a baleset megváltoztatta.)El sem hiszitek mi mindent megtettem érte,míg a kórházban volt.pl:szinte minden áldott nap bent voltam nála,volt hogy ott aludtam bent vele a kórházban stb stb....Aztán ahogyan kikerült,szépen a hátam mögött felvette a kapcsolatot azzal a pasijával,amelyikkel megcsalt,ahogyan megtudtam, otthagytam a francba.Összesen 8,5 hónapot voltunk együtt.3-at egészségesen 5 hónapot pedig kórházban.Nem hiszem,hogy sokan ezt kibírták volna.De itt vagyok,és van egy gyönyörűséges Tündérkém SZERETEM-IMÁDOM BARBIMAT,és most már van célja az életemnek.Érte dolgozom,érte kelek-fekszem...mindenem az övé,csak maradjon mellettem,és szeressen MINDÖRÖKKÉ!!!Bocs az offért,de ezt jól esett kiadni magamból!Szeretlek és Imádlak Mindenkitől-Mindentől Sokkal-Sokkal Jobban->Jász-Nagykun-Szolnok Megye:->Kengyeli Farkas Barbara !!! ;-)
2009. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 granturismo ***** válasza:
Hogy ne offoljak annyira,Haver!Én a te helyedben simán megpróbálnám a kiscsajjal...AKI MER:AZ NYER ;-)
2009. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én a munkahelyemen találtam meg a párom. Egy irodában dolgozunk és 1,5 éve együtt is élünk. Nálunk működik, annak ellenére, hogy óva intettek ennek nem lesz jó vége, hogy egész nap együtt vagyunk.

Próbáld meg! Hívd el randizni...biztosan belemegy!

Sok sikert

2009. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!