Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteg lenne? Mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg lenne? Mit csináljak, hogy felfogja, vége? Kezdek félni

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottam 2 hónapja és teljesen megváltozott. A kapcsolatunk alatt sosem volt agresszív, normálisnak tűnt... Erre most totál kifordult magából, hívogat, keres, a recepción vár a szállodában, a kedvenc kávémmal és sütimmel vár reggelente és még sorolhatnám.


De így sosem lép tovább, nekem meg már új párkapcsolatom van és eléggé zavaró tényező...

Néha kedveskedik, máskor meg lehord mindennek.


2015. máj. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy új kapcsolatod van. Az ilyen birtoklásmániás alakok nem tudják elfogadni, hogy egy másik pasi elvette a tulajdonukat. Ha csak simán elhagyod, majd közlöd vele, hogy nem akarsz tőle semmit, mert már nem vagy szerelmes, azt egy idő után felfogja. Most viszont dobtad egy jobbért. Van, aki nem tud veszíteni.Te hogyan reagálsz, mikor hívogat, megjelenik a kedvenc sütiddel, vagy megvár a szállodában?
2015. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván szeretett téged és nehezen viseli, hogy eldobtad mint egy használt zoknit egy másik pasiért.

Nem is értem hogy várhatod, hogy egyetlen vállrándítással elintézze a dolgot magában 2 nap leforgása alatt.

2015. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez már beteges.

De te hogy reagálsz?

A normális reakció ugyanis az ebben a helyzetben, hogy nem veszed fel a telefont ha hív, letiltod mindenhonnan, ha megvár, szóba sem állsz vele, nem fogadod el tőle a sütit, a kávét.

Az olyasmi reakciók, hogy: jaj de aranyos vagy de neeeemáááár! Csak fokozzák ezt a viselkedést.


Neked kell egyértelművé tenni, hogy végeztél vele minden szempontból. Ha máshogy nem megy dobd a kukába a sütijét. Tudom, nem túl kedves, de az ilyenek mindenben képesek valami reményteljeset látni.

2015. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sehogy nem reagálok. Levegőnek nézem.

Több hete szakítottam vele, nem pár napja. Volt ideje feldolgozni. De ha lassan is megy neki, ezzel akkor sem megy semmire.

2015. máj. 19. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hamar tovább léptél egy másik kapcsolatba,

mert az a néhány hét túl kevés lehet neki feldolgoznia,hogy eldobták!


2 kapcsolat között több hónapnak kell eltelnie!

mire mindketten feldolgozzák,esetleg tanulnak a kapcsolatukból!


Sajnos a mai fiatalok,olyan hamar tovább mennek egymáson

egyik kapcsolatból a másikba!

vannak azért kivételek,csak nagyon kevés!



Minden jót kívánok!

2015. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!