Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy vége lett egy kapcsolatnak, de újból kezdeni fél év után?

Figyelt kérdés
20/F - Abban a fél évben volt egy elcseszett fél évem egy lánnyal ami semmit sem ért. És én még úgy érzem szeretem akivel együtt voltam előtte. Szerintetek ?

2015. máj. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan rögtön nem vágnék bele, hanem kicsit találkozgatnék még a régivel, hiszen ki tudja, mennyit változtatok fél év alatt, és lehet újra össze kell csiszolódni. De ha mindketten úgy érzitek, miért ne? Van ilyesmire példa a környezetemben.
2015. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez attól is függ, hogy miért szakítottatok.. ha egyszer nem ment.. miért menne mondjuk ez helyzetfüggő
2015. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Forró fejűségből mondtam én ki, azelőtt egy héttel semmi baj nem volt, csak egy nagy veszekedés volt a következménye. Igazából nem érzem azt, hogy elváltak volna útjaink. Szombaton, és ma is találkoztunk. Csók is volt, ölelkezés, szóval hogy közel vagyunk egymáshoz, nevetgélünk, egy hullám hossz amit mindig is akarok. :)
2015. máj. 11. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

én most is összejárok bas zni az exemmel pedig már fél éve szakítottunk

újra is kezdhetnénk, de nem akarom

ha szeretnéd, vágj bele nincs mit vesztened :)

2015. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt mondjátok összesítve, hogy vágjak bele de óvatosan. :) Akkor ez lesz, köszönöm a válaszaitokat. :)
2015. máj. 11. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már volt részem ilyenben, és 4,5év után újra vége lett, de a mai napig szeretem!
2015. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vágj bele és valósítsd meg az álmod. Másképp sosem tudod meg , hogy mi lett volna. De óvatosan. :)

Hajrá!

2015. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!