Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerethetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerethetek egy olyan férfit, akinek nem emlékszem az arcára?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve megismertem valakit, aki már az első találkozásunkkor nagyon szimpatikus volt. Egy órát utaztunk együtt, beszélgettünk. Nap közben is eszembe jutott, de sehogy sem tudtam felidézni az arcát. Bejelölt facebookon, egyre többet beszélgettünk, találkoztunk még a hónapban kétszer. Azóta nem találkoztunk különböző okok miatt, de a lényeg az, hogy sehogy sem emlékszem az arcára, nem emlékszem hogy néz ki. Facebookon sincs kép róla sajnos. Csak az érzésre emlékszem amit akkor éreztem mikor vele voltam, vagy ha rágondolok... Rendszeresen beszélünk a neten, de nem találkozunk, és nem tudom őt elfelejteni sem. Annyira szeretném még egyszer látni, hátha akkor memorizálnám az arcát, mert ez így nagyon rossz, hogy nem emlékszem rá. Egy arcvonását nem tudnám felidézni, próbálom de sehogy sem megy. :(
2015. máj. 20. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerj tole egy kepet azzal az uriggyel hogy mar olyan reg lattad es hianyzik a szamodra oly kedves arca.

18/L

2015. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod felidézni az arcát mert semmi közötök egymáshoz és soha nem is lesz.


Először csak azt hittem hogy nálam van ez így de úgy látszik mindenkinél -legalábbis aki figyel ilyesmire- mert már itt is volt más aki kérdezte.


Múltkor megismerkedtem tesco pénztárban egy lánnyal és mikor eljöttem becsuktam a szemem hogy látom-e magam előtt és ragyogóan láttam úgyhogy azonnal tudtam hogy lesz valami.

Aztán lett is mert ő lett a barátnőm, igaz nem volt egy hosszú távú kapcsolat de a dolog megbízhatóan működött.


Tapasztalatom alapján a történet úgy működik hogy ha megismerkedsz valakivel és napnál világosabban látod magad előtt akkor kialakulhat kapcsolat. És ha a kapcsolat megtörtént de vége lett akkor az arc szintén eltűnik vagy nehezen és rosszul felidézhető lesz.


Vissza felé viszont nem működik.

Ha már az elejétől nem tudod elképzelni akkor soha nem fog felerősödni vagy könnyen elképzelhetővé válni és nem is fog semmi történni közöttetek.


Néha nehéz bele törődni mert az ember annyira be lelkesül mikor megismerkedik valakivel aki tetszik meg jót dumcsiztak de nincs mit tenni.

Már többször próbáltam "széterőszakolni" a helyzetet és mindent megtettem és mindenáron megpróbáltam de egyszerűen képtelenségnek tűnik.


Ha nincs arc, nem játszik az életedben.

2015. máj. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Királyrobit cáfolnám :D

Ez szimplán azért van, mert érzelmileg jobban hatott rád a fiú. Ha emlékszel a szavaira, ahogy beszél, akkor eléggé egy hullámhosszon lehet veled :) az arcára fogsz emlékezni, ha ismét találkoztok. Legalább te a belsőre mentél, nem pedig a külsőre :)

2015. máj. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, amikor meglátunk valami mélyebbet a forma mögött...
2015. máj. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, vagy hasonló. Kb 2 órás volt a randi, tetszett a jelleme, a hangulata, a hangja. Megjelenésében szép volt, elvarázsolt. És pont így... Már este, lefekvés előtt sem tudtam felidézni az arcát. Csak 1-2 részletet, de egészében nem. Következő találkozó után már igen!

Szerintem, ha első randin nagyon "elvarázsol" és nem a külsejével, akkor ez így van, illetve elő fordulhat.

Azért én tudtam azt is, hogy tetszett, emlékezés nélkül is. Azért is találkoztunk újra. Szerintem te is tudod. :)

Akarj találkozni vele! Írd meg neki. (azért azt ne, hogy nem emlékeztél az arcára, mert lehet sértőnek érezné).

Sok sikert :)

2015. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz okat :) Arra emlékszem, hogy igazán nem a külseje fogott meg, hanem a jelleme, persze külsőre is tetszett azért. A hangját, viselkedését vissza tudom idézni. Remélem találkozunk még. :)
2015. máj. 20. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Én elfogadom az enyémtől eltérő véleményt, sőt szeretném tudni hogy sikerül-e valakinek összehozni a kapcsolatot annak ellenére hogy nem tudja felidézni az illető arcát.


Szóval kérdező ha sikerül vele találkozni kiváncsi lennék a fejleményekre mert szeretném tudni biztosra hogy csak nálam működik így vagy mindenkinél.

2015. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!