Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék ilyen lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen lányt, akit szerethetek?

Figyelt kérdés
Olyant aki tud szeretni, nem romlott, nincs túl 20-22 évesen több pasin, aki hűséges, odaadó tud lenni, és mindig őszinte. Mert én ilyen vagyok, de már teljesen el vagyok keseredve. Akit szerettem abban csalódtam. Aztán mégis nehéz elszakadnom tőle. És nehéz. Nekem egy ilyen társra lenne szükségem, akivel ha úgy alakul akár egy életre lehet tervezni.
2015. ápr. 18. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
sehol ilyen nincs! tű a széna kazalban !
2015. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyet keresek de persze mindig csak szórakoznak velem :'D

17/L

2015. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "romlott"? És mi közöd van hozzá, ha 20-22 évesen már volt több barátja?


Engem nem zavarna, sőt, legalább tudja a helyén kezelni a problémákat, és ezáltal ő maga "egyszerűbb eset" lesz, a kapcsolat pedig boldogabb :) Ezeket félretéve én is ugyanilyen vagyok, és hasonló lányt keresek.


20/F

2015. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

ennyi idősen túl vagyok 4 pasin, de elárulom neked, hogy nem ettől vagyok romlott :D


tyűha nem bírom az ilyen hozzáállást

2015. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz kedves kérdező.Ez már nem a középkor amikor szüzen mentek férjhez a lányok.Nem értem miért lenne romlott egy huszonéves csaj,ha volt már néhány kapcsolata?Ilyen hozzáállással nem fogsz találni senkit.
2015. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!