Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez szerelem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez szerelem vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, nő. Néhány hónapja tök véletlenül rámtalált egy volt barátom. 16 évesen kezdtem el vele járni, majd egy évig tartott a kapcsolatunk. Fiatalok voltunk nagyon.

FB-n tartjuk napi szinten a kapcsolatot. A világ minden gondját és örömét megbeszéljük egymással.

Néhány hete elkezdtünk találkozgatni, csak úgy. Mozi, pizza, dumálgatás, séta...mikor mi.

te jó ég! Nagyon jól érzem magam vele! Egyfolytában nevetünk és állandóan vigyorgok, mint a tejbetök. Szinte ugyanazokat a dolgokat szeretjük mindketten, hasonló az értékrendünk, a világmeglátásunk.

Persze, voltak párkapcsolataim. Nemrég ért véget a 8 éves házasságom. Most éppen szólóban nyomom, bár már rég volt szexuális kalandom. Nem azért mert csúnya vagyok, hanem mert nem hiányzott a szex.

A hétvégén megbeszéltük, hogy én főzök, ő meg lesz a kukta...a vége az lett, hogy pizzát rendeltünk. Soha senkivel nem volt még ennyire jó! Nem csak fizikailag, de lelkileg is megvolt az orgazmusom.

Most úgy érzem, hogy Ő a másik felem. Úgy érzem, hogy ez az a nagybetűs SZERELEM.

De félek, mi van mégsem? Vagy egy próbát azért megér?


2015. máj. 20. 12:59
 1/4 anonim válasza:

Néhány hónapja teljesen véletlenül rád talált, éppen 8 évnyi házasság véget ért, megbotlott a küszöbben és éppen beléd akadt a farka?


Oké.


Szerintem egyszerűen csak jól érzed magadat vele de én nem élném bele magam a helyzetbe, persze, egy próbát megér majd az idő eldönti, de hát 32 éves létedre te is tudhatod, hogy az első pár hónap ha szimpatikus a másik fél akkor az nagyon jól telik, de hát nem is az az igazi lénye a dolgoknak hanem az utánalevő x év.

2015. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2015. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy hasonló kapcsolat van a környezetemben, ott most jön az esküvő és útban van a baba. Hogyne érne meg egy próbát? Lehet, hogy egyszer ennek is vége lesz, lehet, hogy nem. Ha viszont félsz belevágni, akkor garantált a végeredmény.
2015. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell annyira előre gondolkodni,hogy mi lesz később.Inkább örülj,hogy jól érzed magad és boldog vagy:)
2015. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!