Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S.! Egyszerre két sräc....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Egyszerre két sräc. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7honapja vagyok együtt a barätommal.Nagyon szeretem, de 4 honapja kiment Angliába ,én itthon maradtam,tävkapcsolata kerültünk. Kintléte alatt kicsit jobban megnyiltnk egymásnak, ugymond közelebb is kerültünk. Annyi baj volt, hogy mikor nem tudtunk beszélni nekem borzalmas volt a közérzetem, egyedül voltam, a barátaimmal is bajok voltak.1-2hete azonban elkezdett velem beszélgetni egy másik srác akit megkedveltem nagyon...találkozgattunk jol éreztük együtt magunkat.2 napja azonban csókolóztunk es tegnap meg moziba is együtt mentünk..utcán kezen fogva mászkálunk csókolozunk...

Tanácstalanságomban kifakadtam es ismerősöm arra hajazott h szakitsak eddigi párommal...én viszont szeretem , de beszélgettünk es azt mondta inkább hazajön mintsem hogy elveszitsen...szoval jövő héten jön is ugy nèz ki...

Én viszont tényleg nem tudom mit csináljak...Az elsővel biztosabb szorosabb hosszabb kapcsolatunk van sok mimdenen átmentünk együtt...nagyon jo fej , külsőre viszont nem valami nagy durranás,de ez nem is igazán érdekel. AMi viszont kicsit kinos lehet hogy 8év korkülönbség van köztünk, ami néha kellemetlen helyzetbe hozhat minket. A másik sräc irto helyes ,a humora is nahyon jo, fiatalabb is. Nem hozta fel hogy järhatnänk vagy ilyesmi, és nem tudom hogy mivan most...mindkettőjüket nagyon kedvelem es örülök hogy barätom is hazajön de igy döntenem kellesz...sok nagyon szuper tervvel programmal készül amiket be potolunk távolléte miatt jová akarka tenni, hogy itthagyott...nem tudom mit érzek a másik fiu iránt...csak fellängoläs a barätom hiánya ezt váltaná ki belőlem (tudom hülyén hamgzik kicsit) de borzalmasan elszomorit hogy nahyon hamar döntenem kellesz hogy folytatom ezt a dolgot...nem akarom egyikőjüket se elveszteni de tudom hogy ez igy nem mehet tovább...ti mit tennétek a helyemben? Valakivel történt hasonlo eset?

Ja még annyit h tudom h barätommal biztosabb a kapcsolatom, ő komolyan tervezi ezt hpsszu tävra ami jo is, csak még fiatal vahyok ahoz h ennyire lekössem magam.A másik srác nem tudomennyire gondolja komolyan és nem kicsit tartok is tőle hogy két honap utän rämun és szakit... Milyen ötlet lenne szerintetek a biztosabb kapcsolatomat nyilt kapcsolattá tenni és esetleg mindkét fiuval folytatni? Segitsetek lécci!!!!

(bocsi a helyesirás miatt, telorol vagyok)



2015. márc. 14. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok, csak így tovább!
2015. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a mostani barátod, nem érdemled meg...
2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hazudozás, nyitott kapcsolat, vagy szakítás (akár mindkettővel) Csak ez a három variáció van, döntsd el mi a legszimpatikusabb (amúgy te miert nem mesz ki barátoddal?)


Én ezért nem biztos hogy hazarendeltem volna a másikat, hogy hagyja félbe a munkát...

2015. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű vagy te is... Segítek: neked nem való egy pasi sem ilyen egyszerű! Le lehet pontozni nyugodtan, de amit művelsz szánalmas!
2015. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted a barátodat, akkor miért tettél vele ilyet? Ezt senki nem érdemli meg. Csodálom, hogy hazajön ezek után. Tényleg, egyáltalán tud a másik pasiról?

Plusz vigyázz, mert két szék közül könnyen a földre eshetsz.

2015. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!