Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek valószínűleg úgy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek valószínűleg úgy kell leélni az életüket, hogy soha nem lesz párkapcsolatuk, azok hogy bírják ki öngyilkosság nélkül?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok elég erős egyedül. Soha nem lesz senkim, tudom hogy ahhoz túl gyámoltalan vagyok és még csúnya is. Csak rossz belegondolni, hogy nem tudom továbbörökíteni a génjeimet.

Legalább dolgozik a természetes szelekció.:) Igazságtalan, de millió évek óta tuti módszer. Aki erős az mindent megkap, a gyenge pedig úgy pusztul el, mint aki sohasem létezett. Senki sem fog rá emlékezni, nem lesznek gyerekek, unokák akik nem csak a génjeit hanem a történeteket róla továbbörökítsék.


2015. máj. 20. 17:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
van most elég bajom enélkül is :D nem érnék rá még valaki más problémáit is megoldani
2015. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
A gyámoltalanságodon tudsz változtatni és a csúnyaságodon is. Nincs olyan, hogy bűnronda ember, csak olyan, aki igénytelen.
2015. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Másnak normális, hogy barátnője van, felesége. Nekem meg senkim.

És senkié sem vagyok. Minden facebookos képemen magányos vagyok. Magányosan sétálok végig az utcán. Ülök a buszon, semmim és senkim.

2015. máj. 20. 17:12
 4/33 anonim ***** válasza:
47%

És szerinted ki akar egy önsajnáltató, siránkozó emberrel ismerkedni? Rohadtul senki! Azért nincs senkid, mert tutyimutyi és depresszív vagy. Ilyen lehúzó embert senki sem akar maga mellé! Kapd már össze a tököd ember!

20/L

2015. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Én próbáltam, de így is átnéznek rajtam. A kommunikációs kísérleteimet sorra visszautasítják. Egy barátom sincs.

Mint férfi és mint ember vesztettem. Már csak intő példának vagyok jó.

2015. máj. 20. 17:16
 6/33 anonim ***** válasza:
Hát így biztos
2015. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen embereket sajnálom is, meg nem is. Tudnának magukkal mit kezdeni, mert lehetne, de képtelenek rá. Ilyeneken nem lehet segíteni, csak azokon, akik akarják a segítséget és tesznek is érte, nem csak állnak, mint egy próbababa és várják, hogy valaki majd talál nekik barátnőt, feleséget, meg szórakoztatja őket.
2015. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
A vallásuk tiltja az öngyilkosságot.
2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Hát akkor vagy vágd fel az ereidet, vagy próbálkozz tovább, mert akár mit mondasz, sose lesz igazad abban, hogy ilyen dolgok miatt nem lehetsz együtt senkivel se, vagy egyszerűen mondj le erről, és élj magadnak, találj hobbikat, élj a munkádnak, legyél tudós, stb. Más nem igen van. De az biztos, hogy az önsajnáltatás, és a céltalan vágyakozás nem fog sehova se vezetni.
2015. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ez mélyen van bennem. Nekem nincsenek vicces sztorijaim, nincsenek tréfáim. A lányok is ha kommunikálni próbálok azonnal elhajtanak.

Egy valami bennem az "érdekes", hogy írogatok, de semmire nem megyek vele.

2015. máj. 20. 17:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!