Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan tudjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan tudjam meg ő mit érez irántam? Kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok.Apukámnak van egy Márk nevű 27èves munkatársa,barátok is. A srác sokat járt hozzánk règebben, de akkor mèg nem voltunk olyan jóban. Most abba a városba járok suliba ahol Márk lakik. Az utóbbi időben azthiszem barátság szövődött köztünk. Sokat járunk ki suli után ketten,fagyizni,csikizzük egymást,apró flörtök. Nekem ő nagyon bejön mègha idősebb is. Szerintem èn is bejövök neki,de nemtudom.Igazán megpróbálnám vele ,csak tartok attól hogy a szüleimnek nem tetszene ez(szigorúak).

2015. máj. 20. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak szeretnél lefeküdni vele vagy szerelmes vagy?

Ez nem mindegy.

2015. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom pontosan mit èrzek nem volt mèg kapcsolatom,de amikor vele lógok akkor minden jó...mint ha egy álom lenne.
2015. máj. 20. 19:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem két eset lehetséges. 1. A srác csak meg akar húzni téged. 2. Komolyabbat akar, de fél kezdeményezni valamiért, pl. túl fiatalnak tart téged, vagy mivel jóban van a szüleiddel is, ezért nem akar gubancot. Próbálj vele beszélni az érzéseidről, elvileg felnőtt ember, jó esetben képes lesz normálisan kezelni a helyzetet.
2015. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz,de közöld vele,hogy még nem akarsz szexet és,hogy el kell mondanotok a szüleidnek.Ha így is akarja akkor tényleg szerelmes beléd.

Ha most meg is tiltják a szüleid 1-2 év múlva már semmi akadálya nem lehet a dolognak.

2015. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi,csak tudod tartok attól hogy emiatt megromlana a barátságunk. Règebben elèggè csajozós volt de most nèha azt èrzem hogy nagyon szeret ő is velem lenni csak nemtudom mi a baj hogy mièrt nem mondja el ha esetleg többet èrez...
2015. máj. 20. 19:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a pasiságomért,de szerintem az teljesen kizárt,hogy csak barátként szeret.Vagy csak le akar fektetni vagy tényleg szerelmes beléd,harmadik lehetőség nincs.

Ha akarsz róla dumálni írhatsz privátot.

2015. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valahogyan èn is èrzem, hogy ez több de nemvagyok biztos benne..ès semmit sem akarok elszúrni. :-\
2015. máj. 20. 21:00
 8/17 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudjam meg ő mit èrez irántam?"

Sehogy. Neked nem az a dogod, hogy tudd, hanem az, hogy megtegyél mindent annak érdekében, hogy beléd zúgjon. Ő is ezt teszi, hidd el, és nem azon rugózik, hogy jajj, vajon mit érzel iránta.

2015. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Őszintèn nemtudom,nem akarom elvesziteni azzal hogy hülyesèget csinálok. Viszont vannak jelek hogy ő is többet akar( vagy èn èrtem fèlre a jeleket) minden nap keres,dicser,kèrdezi hogy mikor találkozunk, multkor csak úgy elvitt fagyizni,megfogta a kezem igaz azzal az indokkal hogy el ne essek magassarkúban.
2015. máj. 20. 21:41
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelj jól, mert csak egyszer mondom el. :))

A fiú akar tőled valamit, annyi szent. Ez a valami elsősorban valószínűleg a szex lesz. Hogy aztán mit akar ezen kívül tőled, az majd attól függ, hogy mire vagy még jó az életben. Ha sok mindenre, akár egy életre is magadhoz láncolhatod, ha csak a szexre, akkor le fog lépni.

A korkülönbség ideálisnak mondható, ha hosszú távra terveztek, mert így nagyjából együtt fogtok öregedni, és 50 körül kevésbé fogja meggyötörni a kapcsolatot a csökkenő libidó.

Ha kérdésed van még, vezesd elő. (Akár privátban is:)

2015. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!