Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a párommal idegöss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal idegösszeroppanást kapott kórházba került és most könyörgi magát vissza mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami neked jó. Ha nem akarsz vele járni, nem kell. Ez két fél önkéntes beleegyezésén alapul. Aki testileg, lelkileg beteg, azon lehet segíteni, sőt kell, de szánalomból, segítségként járni vele nem, mert az együttjárás nem erről szól.
2015. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne fogadd vissza ,ha valami jelentős ok miatt akkor ne ..

de ha más miatt akkor adj neki még egy esélyt.

2015. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonatkoztass el ettől. Ha nem lett volna semmi gond, akkor könyörgésért újrakezdenéd? Ez ne befolyásoljon téged, főleg ne olyan irányba, hogy szánalomból, vagy lelkiismereti dolgok miatt jössz vele össze. Ahogy fent is leírták: egy kapcsolat nem erről szól.
2015. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted már, akkor ne fogadd vissza.. főleg ne szánalomból.
2015. máj. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oka volt a szakításnak, és annak semmi értelme, hogy csupán azért legyél vele, hogy ne csináljon semmi hülyeséget. Bármikor újra ki akarnál lépni a kapcsolatból, megismétlődne ugyanez. Nem vagy felelős más életéért, főleg nem saját magad feláldozásával. Barátként támogathatod, de még csak véletlenül se utalj olyasmire, hogy talán újra lehet valami köztetek. Már túl van a krízisen, épüljön fel úgy, hogy nem illúziókba kapaszkodik, hanem felkészül a valóságra. Az én exem öngyilkosságot kísérelt meg, pedig azért szakítottam, mert agresszív alkoholista lett belőle. Pontosan tudom, milyen szemét dolog ez veled szemben :(
2015. máj. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak.
2015. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!