Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel 1 hete szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 1 hete szakítottam, most kórházban van, beakarok menni hozzá. Mehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos nekem még mindig, és azt hallottam hogy az állapota nem javul, az hogy mi történt vele, azt nem szeretném leírni. Beengednek, vagy hogy megy ez? Nagyon fontos, mindennél fontosabb számomra 19f

2015. márc. 2. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bemehet látogatási idő alatt.
2015. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Minden attól függ,hogy mi baja van... ha gondolod írd meg privátban! L
2015. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bemehetsz hozza:) es meg leet jol is fog esni neki:)

18/L

2015. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg a szüleit, ha nem ellenzik, látogató időben bemehetsz hozzá. De ha durván váltatok el (esetleg miattad van kórházban, te szemét!!4), akkor nem erőltetném.
2015. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek szeretne látni:(?
2015. márc. 2. 18:00
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem miattam van a kórházban, megnyugtatlak
2015. márc. 2. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennél fontosabb volna számodra, akkor nem szakítottál volna vele. Erről ennyit.
2015. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Komplikált, lehet kötekedni, de megcsalt:/ ezért a szakítás
2015. márc. 2. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek szeretne látni:(?"


Hát ezt itt mégis honnan tudhatná bárki is?

2015. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát ő...bonyolult, ha bemész hozzá, azt fogja gondolni, hogy kibékülni akarsz.

Ettől függetlenül, ha az exem kórházba kerülne és megtudnám tuti hogy én bemennék, habár nem akarok békülni.

Csak úgy menj be, hogy tudod, hogy mit akarsz a kapcsolattól, akarod-e folytatni vagy nem.

És lehetőleg ezt kommunikáld felé első perctől fogva.

Gondold át, hogy megéri-e rettegésben élni, hog ymikor csal meg újra meg újra, vagy még egyszer stb.

2015. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!