Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam barátommal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátommal mert nem tudtam szeretni, még is hiányzik és nem tudom feledni, bár pár napja történt mégsem bírom ezt az érzést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltam együtt barátommal már egyszer úgymond szakításra került sor mert szeretem őt de úgy igazán sosem fogom szeretni ezt tudom, és ha 2 napig egyfolytában velem volt már örültem hogy nélküle lehetek majd. Már kb 2 éve kapcsolatból kapcsolatba menekülök és már nem tudom milyen egyedül. Most hogy 2 napja szakítottunk eleinte jó volt és most megint fel emészt hogy milyen rossz nélküle mert egy űrt töltött be bennem, és ő mondta hogy itt van ha bármi van de mégsem hívhatom őt hogy segítsen mert ő szeret még és így őt is bántom és én sem lépek túl soha.

Rég nem voltam egyedül és nem tudom egyből menekülnék vissza vagy új kapcsolatba és ezt abba kell hagynom mert így senkit nem fogok igazán szeretni és csak csalódást okozok amit szintén nem akarok. Már nem tudom milyen kapcsolat nélkül pedig ezt akartam ezért szakítottam, ha meg benne vagyok egy kapcsolatban akkor meg egy ideig jó aztán megint egyedül akarok lenni. Szeretnék végre igazán szeretni de előbb újra össze kell szednem magam és egyedül kéne lennem hogy kész legyek idővel egy új igazi rendes kapcsolatra ami komoly és nem csak érzek aztán kihűl.

Mit tegyek hogy végre egyedül is jól érezzem magam és ne akarjam folyton elkötelezni magam?



2015. jan. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
ó, először azt hittem, verset írtál
2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem annak indult de most jöttem rá hogy egész jó lett :D amúgy 19/L ezt kihagytam.
2015. jan. 3. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tom...sztem ne pasizz be :D feltéve ha egyedül akarsz lenni, másrészt ha találsz mást az se fog biztosan örökké tartani...érted...
2015. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddig azért nem volt ilyen nagyon rossz mert ahogy te is írtad kapcsolatból kapcsolatba menekültél aminek semmi értelme amúgy. Ez olyan mintha a másnaposságra mindig ráinnál de egyszer át kell esned azon a szar időszakon is. Félsz az egyedülléttől de hidd el néha kell az embernek. Ess túl ezen a szakításos traumán és 1-2 hónap múlva jobb lesz. Légy erős. Mindenki űrt érez a szakítás után de ez elmúlik és még senki nem is halt bele. :)
2015. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztelt hölgyem!

Önnek nem egy párkapcsolat hiányzik,hanem a saját maga szeretete.Ön a saját egóját akarja szeretni,nem pedig egy férfit.Ezt igazolja az is hogy 2éve csak futó kapcsolatai voltak a saját szükségletei kielégítésére. Egy párkapcsolatért meg kell dolgozni nap,mint nap,de ön még nem érett meg erre.

2015. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!