Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mikor csókoltok kezet egy nőnek?

Figyelt kérdés
Milyen jelentősége van egy kézcsóknak számotokra?

2015. máj. 21. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha valami fantasztikus dolgot ügyet intéz el nekem vagy tesz meg, ami nagyon nagy köszönetet igényel egy olyan nőnek akitől az ember amúgy nem akar semmit.


De van hogy azért mert büdös a szája vagy totál pattanásos zsíros az arca.

2015. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valójában soha nem tettem még ilyet,és csak is kizárólag a barátnőmnek csinálnék ilyet,akivel nagyon szeretnénk egymást.
2015. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Mumusan ***** válasza:
Nekem kezetcsókolt a pap mikor ügyet intéztem nála. Hát mégsem nyaldoshatott arcon gondolom...:D
2015. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Soha, mert kiröhögne. Ma már nemhogy ez, de még az alapvető udvariasság is hátrány a nőknél.
2015. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mumusan ***** válasza:
69%
Utolsó...ellened kell hogy szóljak. Én imádom a gentleman típust.
2015. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is a "gentleman kategóriára" bukok, úgyhogy nem valós a föntebbi állítás. Jó, mondjuk a kézcsókolás azért nem "alapelvárás", az egyszer biztos. :D

Nekem összesen egyszer csókoltak kezet, de akkor is poénból. Így oké volt, de úgy alkalmazva, mint a régebbi korokban, az eléggé furcsa lenne számomra... Bár lehet, hogy tetszene. :)

2015. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A konferencián, miután X professzor is kezet csókolt egyes hölgyeknek.
2015. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MolotovPunk ***** válasza:

Ha látom,hogy bejövök a csajnak és nekem is bejön ő.

Akkor előfordul ez. :D

2015. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem már sokszor csókoltak kezet.

Általában ez alternativ csajozás, amikor meg akarnak hökkenteni és ki akarnak tűnni a többi hódoló közül.

Van amikor viccből csinálják. Kifejezik azt, hogy tetszek nekik, de mindezt huncut mosollyal és látszik, hogy kicsit teátrálisak, vegyem észre őket, de azért ne is vegyem túl komolyan az egészet.

Illetve volt egy pasi aki nagyon nem gentleman típus volt, de annyira odavolt értem, hogy teljesen hölgyként kezelt. Kabátot levette, feladta, széket kihúzta, betolta kb minden "régies" típusú apróságot megcsinált és mindig hangoztatta, hogy igazi nő vagyok és mennyire örül, hogy megismert. Aztán egyszer részegen szerelmet vallott, de azt is áradozások közepette. Az egyetlen probléma az volt, hogy a barátja volt a párom. Ezért is nem értettem ezt a nagy figyelmet, odaadást.

Egyébként ha egyedülálló vagyok és így próbál meghódítani akkor nem jött volna be. Inkább zavaró volt számomra, mint imponáló.

2015. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Éppen a hetekben volt utoljára ilyen alkalom, kezet csókoltam üdvözlésül is, majd búcsúzáskor is egy Dominának a BDSM buliban ahol találkoztunk. (Komolyan.)
2015. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!