Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet hogy egy ilyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy ilyen nő megszeret egy ilyen férfit? Normális egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős fiú (rokon) a fiú eléggé kövér, alacsony (kb. 168 cm 90-95 kg), lassan 30 éves lesz és otthon ül semmit nem csinál szülei eltartják és elégé félénk határozatlan fiú. Az tény hogy nagyon kedves jó szándékú ember, nagyon önzetlen is.

A barátnője egy nagyon csinos tipikus jó nő és vele van már egy éve, mindig támogatja, vele van, szereti, bújik hozzá.

Hogy lehet ez manapság? Lehet csak valamiért van vele, közbe csalja? Találkoztatok már ilyennel? Lehet csak borzasztó nagy szerencséje van?


2015. máj. 21. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet a nő nem a külsőt nézi hanem a belsőt nézi...
2015. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1 de ilyen létezik? mert én még ilyennel nem találkoztam...
2015. máj. 21. 18:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Maga az ember a személyiségét szereti az hogy nem tökéletes külsőre és egyéb belső hibái is vannak miért lene szerethetetlen ember.Mindenkinek van hibi csak tudni kel elfogadni.
2015. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát természetesen létezik :D
2015. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem. Valami ott biztos, hogy nem stimmel.
2015. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Molnár Krisztián becsajozott? :D
2015. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként én is szerettem már bele olyan lányba, aki nem volt szép, de a bensője gyönyörűvé varázsolta a külsejét. Ezért sem értem meg, hogy miért vannak oda annyira a külső miatt... A szerelem nem a centiken és a kilókon múlik.
2015. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Az, hogy kövér, alacsony, 30 éves, otthon lakik még nem zárja ki, hogy valakinek ő legyen a nagy ő. Rengeteg barátom/ismerősöm él nagyon jó kapcsolatban, pedig egyik sem tipikus Adonisz. Az, hogy a szülei tartják el 30 évesen viszont elég gáz. Nehezen hiszem el, hogy egy komoly nő vele képzelné el az életét, legfeljebb egy nagyon fiatal lányt nem zavar, akit szintén a szülei tartanak el, úgyhogy még nem lát ebben semmi kivetnivalót.
2015. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amikor megvan a kémia, minden stimmel a külsőn kívül... Én így jártam. Együtt vagyunk, szeretjük egymást. Igaza volt az egyik válaszolónak, a belső megszépíti a külsőt. Most már nem egy csúnyácska férfit látok, hanem a szerelmemet és senkire se cserélném el.

Itt van az élő példa előtted, nem csak hallasz, olvasol ilyenről, hogy igen is van ilyen. Legalább ennek az elő példának higgy. ;)

2015. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy az a férfi aki 30 éves, otthon ül és a szülei tartják el mert nem akar dolgozni akkor ne sok esélyt láss a dologba.

Ennek az esély 0.0000000000001% szóval hogy bekövetkezik szinte lehetetlen.

Múltkor te tetted ki ezt a kérdést, de akkor még te voltál ez a ,,fiú'' pont ugyan ezekkel az adatokkal aki egy csinos barátnőt szeretne mert neki vannak igényei.

2015. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!