Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet hogy egy ilyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy ilyen nő megszeret egy ilyen férfit? Normális egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős fiú (rokon) a fiú eléggé kövér, alacsony (kb. 168 cm 90-95 kg), lassan 30 éves lesz és otthon ül semmit nem csinál szülei eltartják és elégé félénk határozatlan fiú. Az tény hogy nagyon kedves jó szándékú ember, nagyon önzetlen is.

A barátnője egy nagyon csinos tipikus jó nő és vele van már egy éve, mindig támogatja, vele van, szereti, bújik hozzá.

Hogy lehet ez manapság? Lehet csak valamiért van vele, közbe csalja? Találkoztatok már ilyennel? Lehet csak borzasztó nagy szerencséje van?


2015. máj. 21. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bizony, múltok E/1-ben írta ki a kérdést, és barátnőd sem volt. Csak verted a nyálad, hogy ilyen-meg olyan igényeid vannak a nőkkel szemben (kb. elvárod, hogy a világ legtökéletesebb nője berepüljön az ablakon), és fel voltál háborodva, ha valaki azt írta, hogy ez így nem klappol.
2015. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Létezhet. Én már voltam az a lány. Több mint 1 év kellett, hogy elhiggyék az emberek, barátai, hogy tényleg szeretem és nem más van a háttérben. Sajnos a pasit nagyon rossz irányba változtatta ez a helyzet. Emiatt (is) lett vége. Ő már soha nem lesz az az ember akibe beleszerettem. Kétélű fegyver ez :/
2015. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: magyarul csak áltattad magad, hogy a külseje ellenére bele tudsz szeretni, aztán 1 év után rájöttél, hogy nem megy.
2015. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy csak 1 évig voltunk együtt. Ennyi idő kellett, hogy az emberek felfogják, hogy igenis szeretem.

Semmi köze nem volt a külsejének a szakításhoz. Jellemileg változott meg, de nagyon.

2015. máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán kamuzol. Olyan nincs, hogy egy nő beleszeret egy ronda és csóró férfibe.
2015. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Számomra nem volt ronda, pont ez a lényeg. Megfogott benne valami és megláttam benne azt, amit a többi nő nem. Megismertem jobban és beleszerettem.

A kisugárzáson múlik minden. Miután meghoztam az önbizalmát, hidd el a többi nő is egyből megérezte és teljesen másképp álltak hozzá.

A pénz meg nem minden, az sosem érdekelt. Az ember a lényeg, nem a vagyona.

Még annyit mondok utolsó, ha lenézed magad akkor mások is lefognak. Ha nem szereted magad akkor mások sem fognak. Békülj ki magaddal és megváltozik az életed.

2015. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!