Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire előnyös a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire előnyös a párkapcsolatban a napi kommunikáció hiánya?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy nem találkozunk, írunk, telefonálunk napi szinten. Szerintem jobb ez egy kapcsolatra nézve, minthogy mindig egymás nyakán lógjunk.. Nem hiszem, hogy azt szeretik a pasik, ha a barátnőjük állandóan körülöttük van, vagy igen?

19/L



2015. máj. 21. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lesz mit mesélni a hétvégén.
2015. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki milyen típus. :) Nálunk pl úgy van, hogy ha nem beszéltünk egy óráig akkor párom már egyből hív hogy mi van velem :D Persze ez kölcsönös. Mi minden nap együtt vagyunk és működik :)
2015. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Annyit beszélgettek, amennyit akartok. Nincs megszabva időkortál, hogy akkor minden párnak kötelezően 2 órát kell naponta beszélgetnie.

Ha nem akartok 1-2 nap beszélgetni, akkor nem beszélgettek, ennyi! Senkinek semmi köze ahhoz, hogy ti mennyit beszélgettek.


Egyébként is, nem az időtartam a lényeg, hanem a minőség! :)

Ha tartalmasan beszélsz vele 1 órát, ez még mindig többet ér, mintha pl 2 órát csak a semmiről beszélgettek. (bár lehet ez is jó :) )

2015. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont a párom volt az, aki ragaszkodott hozzá, hogy naponta szeretné hallani a hangom, minimum telefonon.

Az elején elég furcsa volt, de most már én is igénylem :-)

21/L

2015. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:

"azt szeretik a pasik"

Hadd hívjam fel a figyelmed egy apró tényre: nem minden férfi egyforma :) sőt, kifejezetten nagy személyiségbeli különbségek is felfedezhetőek köztünk.

Azt kell megtalálnotok a kapcsolatban, hogy hol tud találkozni a kettőtök valószínűleg különböző hozzáállása. Átlagoljátok a kommunikációs igényeiteket, és maradjatok figyelmesek, hogy adott esetben melyikőtök felé kell elmozdulni. Ha viszonylag összeillőek vagytok, akkor ez működni fog, függetlenül attól hogy ez 2 óra vagy 3 nap szünetet jelent átlagosan.

2015. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyénfüggő ez. Ha ezt vesszük, legalább tartalmasan tudtok beszélni egy-két nap kihagyásával.

Azonban én nem bírnám ki, ha nem tudnám mi történt aznap a párommal, mégha semmi említésre méltó sem történt vele.:) Sőt, esténként képet is küldünk egymásnak. Jó látni Őt még egy kép erejéig is, amit csak nekem készít. Egy év után már tudom, hogy mikor van szüksége arra, hogy egy picit maga lehessen, így nem lógok a nyakán sem, van tere.:) Viszont ha ritkább napi kontaktusban lennénk, akkor azt egyikőnk sem bírná.

Mindenkinek mások az igényei.Mióta vagytok együtt amúgy?:)

18/L

2015. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: ne azért csinálj, vagy ne csinálj valamit, mert a pasik szeretik-e vagy sem. Ha akarsz vele beszélni napi szinten, beszélj. Ha nem akarsz, ne beszélj. Ha nem vagytok ebből a szempontból kompatibilisek, jobba, ha még az elején kiderül.
2015. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lassan 3 éve vagyunk együtt. tulajdonképpen mindig ő volt ilyen térigényes. nem mondta hogy ne lógjak rajta soha, meg ilyesmik, de valahogy éreztem hogy nap-nap után ha mindig találkozunk képes lenne megunni engem... régebben bántott ez a dolog, mivel én meg legszívesebben nem töltenék el úgy napot, hogy ne lássam őt.
2015. máj. 22. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi nem beszélünk minden nap, legalábbis vannak ilyen 1-2 nap kihagyások, vagy hogy csak pár percet beszélünk, mindkettőnknek jó így. Nekem lányként is sok lenne szerintem a folyamatos kommunikáció. De minden kapcsolat más perce:)

20/L

2015. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!