Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Stabil, 4 hónapos kapcsolatban vagyok. Barátokból lettünk pár, eleinte jól alakult minden, de mostanában nagyon sokat kell dolgoznom és tanulnom az egyetemen, így alig van szabadidőm. Azt persze mind a párommal töltöm, akit viszont zavar, hogy ilyen kevés időnk van. Szerintem az időhiány miatt nagyon eltávolodtunk egymástól, hullámvölgyben vagyunk. Normális, hogy szexelni sem szeretnék mostanában vele? Vagy ennek mi lehet az oka?

Az eltávolodás miatt elbizonytalanodtam az egész kapcsolatban is, ezt ő is érzi, elmondjam ezt neki? Mert nagyon sértődékeny és hiú, és eddig úgyvoltam vele, hogy najd biztosan elmúlik bennem ez.

22/l



2015. márc. 30. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Már az első szón elnevettem magam. :D Maradjunk annyiban, hogy aki ide ír, annak nincs stabil kapcsolata. Te is bizonyítottad ezt a 3. sorban.

A válasz nem túl bonyolult: kihűlt a kapcsolat. Az ok lehet az időhiány, a barátod idiótasága és még sok más. Sajnálom.

2015. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

héé előttem szóló sok mindent irok ki és stabil kapcsolatom van már 3 éve (21F).

am férfi vagy és nincs kedved szexelni ez fura? de mindenképp megkell beszélnetek, végül is nem ez a kapcsolatok alapja?

2015. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok...
2015. márc. 30. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

a 2.vagyok bocsi azthittem fiu vagy...

de ettől függetlenül megkell beszélnetek!

2015. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!