Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beteges ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Húsz év korkülönbség. A lány 23, a férfi 43 . Két éve együtt vannak. Boldogok, szeretik egymást, úgy élnek, mint egy átlagos pár. A külvilágnak miért van ezen megbotránkozva?

2015. máj. 22. 17:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Annyit azért hozzátennék,hogy a pasi nem egy endivajna .Szépen, szerényen élnek.
2015. máj. 22. 17:52
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Hat, szokatlan, vagy legalabbis erdekes. Sok ilyen van, de en nehezen tudom elfogadni. Egyszeruen nem vonzo szamomra egy negyven eves. Nem ugyan ugy latjuk a vilagot, nem ugyan abban a vilagban nottunk fel.pedig en 30 vagyok, nem olyan hatalmas a kulonbseg koztem es egy negyvenes kozt, de akkor se kezdenek egy ilyen idos ferfival. Ettol fuggetlenul en nem itelem el. Az o dolguk, nem szolok bele.
2015. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mumusan ***** válasza:
56%
Mert a 20 év pontosan egy generációnyi ugrás. Nem megszokott, és nem elfogadott akárcsak a tetoválás. Mindig lesznek akiknek ez nem tetszik.
2015. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert az apja lehetne kor szerint. Nem tartom betegesnek, mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. De ezt nekik is be kell látni, hogy nem ez a társadalmilag elfogadott illetve normális így a külvilág nem is így fog reagálni rá. Az más kérdés, hogy ha szeretik egymást akkor nem kell a másik véleményével foglalkozni.
2015. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

"Boldogok, szeretik egymást, úgy élnek, mint egy átlagos pár."

Véleményem szerint itt ennyi a lényeg.

:) Mindegy, hogy más betegesnek tekinti-e a helyzetet vagy sem, ők nagyon jól elvannak. Áldásom rájuk.

2015. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha nektek jó akkor mit számít, hogy a külvilágnak milyen.


Mondjuk 35 éves férfiként nem biztos, hogy megértem, hogy a párodnak mi a jó ebben. Nem olyan régen megismerkedtem egy nálad alig valamivel fiatalabb lánnyal, azt gondoltam, hogy miért ne, csinos, fiatal, melyik férfi nem vágyik erre. Pár hét alatt kiderült, hogy már-már generációs szakadék van közöttünk (pedig nem vagyok valami koravén), de annyira mások az elképzeléseink a gondolataink a világról az életről, kb mindenről... Persze egy 40-es férfinek egy 20-as lánnyal biztos csodás a szex, de azért szerintem egy kapcsolat ennél többől kellene, hogy álljon, ott pedig bármennyire is érett a lány 20 év korkülönbség __szerintem__ sok.

2015. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

jobb mintha 17 - 37 lenne.


Amúgy meg nekem 8, neketek is annyi.

2015. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
73%

Tudok a szakadékra is ellenpéldát mondani..22-52, és lassan 6 éve együtt. :P Nem, a pasi nem milliárdos, és egyikőnk sem beteg/büdös/ronda stb... nem veszekszünk, néhány dolgot máshogy látunk, de szerintem ez a hasonló korúaknál is előfordul...megdumáljuk, és mennek tovább a dolgok. még soha nem jutott eszembe szakítani vele (esetleg egy harmadik miatt(aki talán jobban illene hozzám). Habár alapjában véve nem jönnek be az idős férfiak, ahol a kémia megvan, ott megvan.. Na ezen lehet botránkozni:))

Az emberek először megnézik az ilyet, aztán ha már 4-5-ször látják őket megszokják, és már fel sem tűnik nekik a dolog. Nagyvárosban nem ritka, falun pedig úgyis azt keresik, mibe köthetnek bele. Pont. Világbéke. Boldogság. Písz. Láv. Szép napot!

22L

2015. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hosszú távra ne tervezz vele gondolj csak bele mi lesz ha családot szeretnétek alapítani?

Azért az már annyira nem egyszerű eset.

Ráadásul mi lesz ha 30 évesen majd lecserél egy fiatalabbra?

Nálunk a nővéremnél úgyan ez volt a szitu. 15évig együt éltek és beütött a korkülömbség a nővérem már abban a korban volt,hogy gyereket szeretett volna,30évesen megkattan mert nem lehetet neki gyereke a pasi meg lecserélte egy kicsivel nála is fiatalabbra...

Most még nem érzed a súlyát a kapcsolatnak,biztosan boldogan éltek, lesznek közös szép emlkékeitek de majd idővel megsínyled te is és a partnered is a nagyobb korkülömbséget.

2015. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben.Általában az emberek a kezdete előtt halálra ítélik az ilyen kapcsolatot.A férfinak nem lehet komoly szándéka,a nőt kihasználja stb...A lányra pedig azt hiszik apa komplexusa van.Ilyenkor hagyni kell a külvilágit.Kit érdekel ki mit gondol?!HA ők így boldogok akkor éljék így az életüket,ne másokra hallgassanak úgysem lehet mindenkinek megfelelni.
2015. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!