Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek mit lépjek? :c

Figyelt kérdés
Még szeptemberben az iskola kezdetén beleszerettünk egymásba kavartunk 3 hétig kb. utána nagyon sok dolog történt lett pasija (osztálytársak vagyunk és megbeszéltük ,hogy csak kavarunk semmi több). Összevesztünk kibékültünk és újból ugyanez. Most nem épp a legjobb a kapcsolatuk ,most jóba vagyok vele és mondta ,hogy nem törődik vele meg ,hogy én még akkor is többet törődtem vele mikor össze voltunk veszve. Megkérdezte ,hogy szerelemből szerettem-e és mondtam ,hogy igen ,erre mondta ,hogy akkor ő is kezdett valamit érezni irántam és ,hogy miért nem mondtam ,mert akkor velem jött volna össze. Most is szemezget velem iskolában. Beleszerettem. Úgy érzem ,hogy még ő is érez valamit irántam ,csak nem tudom... :s légyszíves segítsetek

2014. nov. 30. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit szórakozik veled, te vagy a tartalék, ha épp nincs pasija.
2014. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egymással beszéljétek meg. Kérdezd meg tőle, érez-e még irántad valamit, mi ezt így nem tudjuk eldönteni
2014. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tipikus több szeretőt tartó, de előző válaszolóhoz híven tényleg jobb ha őszintén megbeszélitek ezt. Ha pedig ő nem képes erre, esetleg terel, vagy elküld mikor erről akarsz vele beszélni akkor hagyd.
2014. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább. Ha szeretett volna valaha is nem így viselkedne veled. Fiatal vagy ,találsz még sokkal jobbat.
2014. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tartalék vagy..
2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :) nehéz elhagyni :/ majd meglátom mire jutok
2014. nov. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!