Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti se értitek, mit keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se értitek, mit keresnek magabiztos férfiak ilyen szürke kisegér nők mellett? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Én nem azokról beszélek, akik pl. új társaságban hallgatagok, aztán feloldódnak, hanem akik mindenhol ilyenek. Mit esznek ezeken az embereken? Engem minden ilyen ember, akivel találkoztam, hosszú távon kikészített.
2015. máj. 22. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Közöd? Hidd el, valamiben biztosan többet tud az a "szürke kisegér", mint te...
2015. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem gúnyolódásnak szántam, felőlem járjon ilyenekkel, aki akar, csak nem értem.
2015. máj. 22. 23:34
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

könnyű irányítani,és mindenre rávehető az ilyen,uralkodni jó máson.

de benned még ennyi sincs ezek szerint,fejlődj!

2015. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyenek, hogy könnyen manipulálhatók stb. én csak azt nem vágom, hogy ez hosszabb távon hogyan működhet normálisan.
2015. máj. 22. 23:41
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne ítélj korán, se külsőre!
2015. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az ember egy ideig próbálkozik, fáradozik azon, hogy segítsen az ilyen embereken, de aztán sokan semmit nem tesznek érte és elfogy a türelme. Hogy bírják ezt egyesek eltűrni? Sosem telik be a pohár?
2015. máj. 22. 23:44
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
én pedig nem iróniának szántam, amit írtam, hanem komolyan gondoltam, hogy valamit tud. Azért, mert nem látunk bele valamibe, nem kell feluletesen véleményt alkotni és letudni azzal, hogy ennek semmi értelme. Nyilván mindenki szeret irányítani (folyamatosan, vagy alkalmanként), de azt ne feltételezzük már senkiről, hogy annyira hülye és onsanyargató, hogy összejön valaki olyannal, aki semennyire nem passzol hozzá, semmi közös nincs bennük. Attól, hogy valaki magabiztos, nem biztos, hogy otthon is arra vágyik, hogy egy dontéshozatalokban és egyéb más dolgokban egy hasonló habitusú emberrel kelljen folyamatosan hadakozni. Szerintem pont azok illenek jobban össze, akik ilyen jellemzőkben ellenkezőek, mert így nem ütköznek sűrűn. Pasi megmondja, hogy mi/hogy lesz, a nő pedig örül, hogy van valaki, aki meghozza a nehéz döntéseket. Vagy a a nő szeret középpontban lenni, szeret sokat beszélni, a pasi pedig jo hallgatóság. Ez egy jó párosítás.
2015. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Tehát akik mindenhol hallgatagok, azokat könnyű irányítani, meg manipulálhatóak. Ez igen, taps taps gyerekek!
2015. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Valaki pont az ilyen embereket keresi. Lehet azért, mert könnyű irányítani, manipulálni, vagy csak azért mert van egy olyan oldala, amit nem ismer más csak az aktuális párja... Nem tudhatod.
2015. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
En mostsnaban szurke egernek mutatom magam. A pasim azt csinalja mindig, amit en akarok. De az emberek elott ezt sohasem mutatjuk. Ok ezt nem veszik eszre.
2015. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!