Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti se értitek, mit keresnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se értitek, mit keresnek magabiztos férfiak ilyen szürke kisegér nők mellett? Vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Én nem azokról beszélek, akik pl. új társaságban hallgatagok, aztán feloldódnak, hanem akik mindenhol ilyenek. Mit esznek ezeken az embereken? Engem minden ilyen ember, akivel találkoztam, hosszú távon kikészített.
2015. máj. 22. 23:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Utolso vagyok. Megadom neki a latszatot, az elismeres oromet. Mindenki azt hiszi o vesz meg mindent nekem, ha rank neznek. De minden szal nalam fugg ossze, mindent en veszek es en szervezek. Nekem nincs szuksegem elismeresre. N
2015. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
#keményvagy
2015. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

mert a fenének sincsen kedve napi szinten csatázni, hatalmi harcokat vívni egy hozzám mérhető hatalmas egóval.

ezért van a csini de nem kihívó,szerényebb barátnő kapcsolatra,aki alkalmazkodik ahogyan az elvárható egy igazi nőtől és nem tör hatalomra heti 2x.

2015. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
11-es vagyok. Allandoan szexelni akarok veLe. Meg idonkent sportolunk. Meg bulizunk. Mindig tetszenek neki ezek a programok. Ha vmi nem tetszik, akkor gyorsan leapolom szajjsl es akkor mar tetszik a progi. Sose vitazunk, inkabb szexelunk. N
2015. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%
hehe,utolsó kezdi kapizsgálni a dolgok helyes működését.
2015. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

az hogy leszopod lenyeled ahogy kell is persze, és engedékeny lesz ettől nem azt jelenti te irányítasz de azért tapsold körbe magad.


bár szerintem kamu,egy szopásért sem lenne több szavad jobb helyen csak fej simogatva mondanák meg hol a helyed



lolz

2015. máj. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedvesem, nem tudhatot, hogy az a szürke kisegér mit tartogat annak, akit szeret...
2015. máj. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te szürke kisegérnek látsz egy másik nőt nem jelenti, hogy az is.
2015. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én ezt olyanokra értem, akiket már jól ismerek. Van egy barátnőm, aki depressziós volt, már nem az, de még mindig elképesztő nagy önbizalomhiánnyal küzd és ez mindenhol - esküszöm, mindenhol - meglátszik. A pasijának meg égvilágon semmi baja nincs. Nem veszi észre vagy mi van? Vagy csak nem érdekli?
2015. máj. 23. 11:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Jaj, mindenkinek van valami defektje... Ebbol nem kell arra kovetkeztetni, hogy ezert nem illik ossze a parjaval, miert csendesebb. Egyebkent en se vagyok ismeretlen, vagy kevesbe ismeros tarsasagban a szavak embere es nem vonom magamra a figyelmet, sot inkabb majdnem lathatatlan vagyok. Viszon kollegalis kozegben, vagy regi jobaratok kozott mindig en vagyok a "mokamester", en dobom fel a hangulatot es en iranyitom a tarsasagot. A parom baratai szerint en egy tok csendes lany vagyok, meg szegyellos, mig az en barataim szerint egy buli akkor buli, ha en is ott vagyok es akkora a pofam, hogy megszolalni alig lehet mellettem. 2 kulon tarsasag 2 kulonbozo velemennyel rolam. Ilyen alapon en sose allitok fel messzemeno kovetkeztetest senkibol, mert mindig abbol indulok ki, hogy rolam is mennyire mast gondol x tarsasag, mint az y.
2015. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!