Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnál, ha összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha összejönnél egy lánnyal és mindenki azzal jönne, hogy nem illik hozzád, mert csúnya?

Figyelt kérdés
Szülők, barátok, rokonok.

2015. máj. 23. 01:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Neten sem írtam semmit.

2 év után tegnap láttam először, jó nő lett belőle.

Ma talizunk,azt monda nekem adja a szüzességét.

Mondtam neki, hogy nem akarok semmi komolyat, de így is belemegy.;)

2015. máj. 23. 02:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni hogy a leendő barátnőm az ismerőseim többségének ne tetszene, de ha így lenne, akkor kénytelenek lennének megszokni. :)
2015. máj. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Fish1 ***** válasza:

Szerintem hiba volt mások véleménye otthagyni, főleg mert a külsejére hivatkoztak. Nem mások jártak vele, hanem te. Gondolom te se szólsz bele mások kapcsolatába, akkor meg mire fel szólnak bele a tiedbe?

Ne hagyd magad befolyásolni mások által. A csajok sem szeretik a befolyásolható és határozatlan pasikat.

2015. máj. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A kapcsolat,az kapcsolat és kettőtökre tartozik.

Senkinek semmi köze hozzátok.

Senkinek nincs joga beleszólni az életedbe.

Ha neked jó,akkor semmi gond nincs.

2015. máj. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Gáz emiatt elhagyni, én szégyellném magam ha ilyen ostoba és befolyásolható lennék. Ráadásul felszínes is. Ennyi jellemhiba már túlzás.

Amikor összejöttem a párommal, nekem is mondták, hogy nem illik hozzám, csúnya, de nekem ő volt a leggyönyörűbb, leghelyesebb fiú a világon. Az évek során "megférfiasodott", és már az is irigyel, aki anno leszólta.

2015. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 OLYMPUS válasza:
Szerintem is állj ki érte a család és mindenki más előtt mert ne ők döntsék el hogy kit választasz a te életedről van szó nem az övékről.
2015. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!