Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehetnék nyerő nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetnék nyerő nála?

Figyelt kérdés
Hali, a történet lényege ,van egy fiu,(én) és van egy lány (Ő)! Megszerettem! Barátságként indult, de a két éves barátság utolsó félévében bennem átalakultak a dolgok,mostmár csak nőként tudok rá tekinteni, barátként nem,elmondtm neki, tudja hogyan érzek,visszautasitott,távolságot tartott,nem adtam fel,újra közel engedett magához,mostanában se veled ,se nélküled a szitu közöttünk, még most is tiltakozik ha szóba jön hogy reményeket füzök kettőnkhöz,ám szavaiban kifogás érződik,mintha háritana vagy kerülni akarna valamit,normális napjaiban elfojtja magában amit érez,de amint egy kis alkoholt fogyaszt őszintébbé válik és akkor olyanokat mond "jó hogy vagy nekem" "örülök hogy vagy nekem",ölelget,kezemet fogja,hozzám bújik,vállamra hajtja a fejét,és olyan tekintettel, csillogó szemekkel néz rám,mintha azt akarná tudatni,jó veled lenni, jól érzem magam, minden jó,minden szép, boldog vagyok!Leginkább sóvársághoz hasonlítanám, mint Shreck kandurjának nézése két nagy barna szemével,elmondhatatlan az a tekintet ! Mégis másnál keresi a boldogságot,jelenleg is egy másik pasival kavar aki nős, és szép szavakkal elcsavarta a fejét,lehet hogy én vagyok bolond, de szeretem és féltem ezt a lányt hogy újra összetörik a szívét!Egy szó mint száz,nem tudom mi tévő legyek,kitartsak, küzdjek érte,változtatható még valami ezen a helyzeten, vagy inkább lássam be hogy ez a vonat elment,és mondjak le róla!? Ti mit tennétek ha az a lány a mindenetek lenne, és önmagatokra találtatok volna rá benne?

2015. máj. 24. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne reménykedj többet, barátként tart számon, akire tud támaszkodni, ha éppen egyedülálló, de nem akar veled kapcsolatot ez nyilvánvaló.

L

2015. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik pasi! Mást nem tudsz tenni.
2015. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Mindenkinek joga van úgy alakítani (és úgy elrontani) az életét, ahogy akarja.
2015. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy titokban élvezi azt, hogy így loholsz utána, meg ha szarban van, akkor ott vagy neki támaszként, de egyébként meg semmibe vesz. Ha összetörik a szívét, az az ő hibája, te nem vagy felelős az ő életéért, így csak elmegy egy rakás időd és energiád olyan emberre, aki nem néz rád pasiként.
2015. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből a csajból ennyit tudtál kihozni. Lépj tovább, keress mást, akinek jobban bejössz.
2015. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!