Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel vetessem észre magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vetessem észre magam? Mitől lehetnék szebb? HELP me!

Figyelt kérdés

a suliban van egy srác aki tetszik,de másfél évvel idősebb és kettővel felettem jár. forrásból tudom hogy még nem akar barátnőt,és leginkább a saját korosztálya érdekli.nyomoztam egy kicsit..)

mit tegyek hogy észrevegyen mint ő,mint bárki? és hogyan lehetnék olyan szép hogy bárki felfigyeljen rám? hogy viselkedjek hogy észrevegyenek?

ha írsz nemet,kort és lakhelyet küldök képet,de egyébként nem mert nem akarom hogy egy ismerősöm meglásson itt

előre is köszi:13/L



2014. márc. 3. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
13? Na húzzál szépen vissza a Minimaxra.
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SUSANNA10 válasza:
Szerintem légy önmagad! A srácok nem szeretik ha rányomulós lányokat! Mondjuk, nekem is volt hasonló problémám, és folyton azt csináltam, hogy mindig a közelébe voltam. Legyél feltűnő, de ne vidd túlzásba! Remélem tudtam segíteni :)
2014. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm a választ :)
2014. márc. 3. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél természetes, de ne akard ilyen görcsösen, hogy figyeljenek Rád a fiúk.
2014. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a srácok nem szeretik/szeretik kezdetű mondatok hülyeségek. minden fiú más. ráadásul te még nagyon éretlen vagy egy párkapcsolathoz, szerintem 3-4 évig te se akarj inkább senkit. bár sajnos ismerek 20-40 éves lányokat is akik ugyanígy gondolkodnak.
2014. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
természetesen nem akarok kapcsolatot ilyen idősen,majd pár év múlva,csak annyit szeretnék hogy észerevegyenés esetleg jóban legyünk :)
2014. márc. 3. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!