Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő a mindenem de mégis el kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a mindenem de mégis el kell engednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, leirom a történetünket es szeretném hogy mondjatok véleményt. Természetesen más ne szóljon bele a kapcsolatunkba nem ezzel a céllal írom fel ide a kérdést, szimplán csak a véleményetekre lennék kíváncsi:)


Szóval én 18/F ő 16/L már elég régóta együtt vagyunk lassan lesz egy éve és sajnos mostanában nem felhőtlen a kapcsolatunk, ami alatt azt értem hogy kb. minden nap vitával zárul attól függetlenül hogy előtte milyen jól elvoltunk.Ez kb 2-3 hónapja kezdődött úgy durvábban, előtte is voltak vitáink de most tényleg szinte minden áldott van vagy kisebb vagy nagyobb.. És ez is lenne a legfőbb gond, hogy mostanában túl sok a vita. Amilyen szép kapcsolatunk volt eleinte, gondmentes, vitamentes tényleg mint egy álompár most annyira lett rossz. Nem tudom mit tegyek, egy amit tudok hogy ezzel mindketten tönkretesszük egymást pedig én is és ő is nagyon szerelmesek vagyunk egymásba és én személy szerint el sem tudom képzelni nélküle az életem de épp minap éjjel azon gondolkodtam hogy talán jobb lenne neki az élete nélkülem, talán nem én vagyok számára a nagy Ő és szeretné még kiélni az életét. (Ugye énis 15-16 évesen kezdtem el bulizni meg hasonló szóval gondolom sokan így vannak vele) Talán a korkülönbség teszi, de mostanában úgy érzem már nem köt minket annyira össze sokminden és tényleg meggyengült a kapcsolatunk. Egyre több dolgon akadunk ki és egyre lényegtelenebb dolgokon, mintha muszaj lenne minden napra egy vita. Nem tudom hogy fogom majd feldolgozni ha szakitunk vagy hogy is fogom túlélni de az biztos hogy soha nem fogom elfelejteni, és lehet most úgy tűnik mintha én lemondtam volna már róla, és ez nem így van csak jót szeretnék neki és szeretném ha boldog lenne, még ha belehalok akkor is:) Úgyis idő múlva jön majd neki egy új fiú nekem egy új lány, de annyira mint őt szerintem senkit se fogok tudni szeretni:/ Nagyon benőtte magát a szívembe és senki se tudja onnan kiszedni. Na de mindegy nem is drámázok tovább szóval ennyi lenne és nemtudom mit tegyek. Tudom hogy boldoggá tudnám tenni, tudom, hogy szeretjük egymást de ezzel a sok vitával tényleg csak egymást tesszük tönkre és a végére mindketten idegroncsok leszünk.

Szóval várom véleményeteket és előre is nagyon szépen köszönöm. További szép napot!:)


2015. máj. 25. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Engedd el. Csak tönke teszitek egymást. :(
2015. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom,azt te is érzed,hogy ennek így semmi értelme nincs.Tehát az lenne a legokosabb,ha szépen elengednétek egymást.Túl fiatalok vagytok ahhoz,hogy egy rossz kapcsolatban leragadjatok.
2015. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ez valamiféle se veled, se nélküled dolog. Egyszer próbáljátok meg vita nélkül megbeszélni az egészet, hogy miért fajult idáig a helyzet, kinek mi a problémája, sokszor az is gond, hogy mindenki magába fojtja az igazi gondokat, és ehelyett szarságokon veszekednek. Ha olyasmi van a háttérben, amin együtt tudtok változtatni, akkor azt meg lehet kísérelni, de ehhez előbb tisztázni kell az esetleges sérelmeket stb. Ha meg végképp nem megy, akkor jobb szakítani, nyilván fájni fog, de egy idő után legalább vége lesz, így meg csak napról napra kínlódtok.
2015. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején én is így voltam, aztán jöttek a nagyobb szerelmek és még nagyobb csalódások :(

Egymás számára nem ti vagytok a nagy Ők

2015. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal értelmesebben gondolkodsz, mint korodbeliek (sőt, idősebbek is). Jó, hogy belátod, reálisan felismered a helyzetet. Egy próbát mindenképp tegyetek megbeszélni a dolgokat, aztán ha nem, akkor jobb befejezni, ne kínlódjatok.

Jobb úgy véget vetni egy kapcsolatnak, hogy később szép emlék legyen, mint úgy, hogy csúnyán fejeződjön be.

2015. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van es koszonom szepen a valaszotokat!:) ma elbeszelgetek vele errol az egeszrol csak mindig ottvan az a rossz erzes hogyha elveszitem milesz:/ de ez igy tenyleg nem mehet tovabb, es utolsonak igaza van hogy inkabb legyunk egy szep emlek a masiknak:) koszonom megegyszer tenyleg
2015. máj. 25. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!