Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudni, hogy vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni, hogy vonzódik hozzám a barátom haverja?

Figyelt kérdés

azt le lehet venni,ha valakinek bejövünk általában, de jelen esetben nem tudom,hogy igen, vagy csak szimplán haver és azért.


tehát,ti hogy viselkedtek ha bejön,és hogy,ha csak haver?


pl ölelgetés stbstb ilyenekre gondolok,mi fér bele mi nem.


2015. máj. 27. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát pl. a csók és a szex már nem fér bele, de indokolatlan ölelgetés se nagyon. De ez egyénenként változó. Úgyhogy csak ő meg te tudhatod, hogy a srác jellemével alapszokásaival összevetve ez több mint haveri viselkedés-e.
2015. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá!
2015. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lényegtelen. Foglalkozz a barátoddal ha meg a haver átlépi a határt szólni kell és kész.
2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Ha nem nem a baratod haverja lenne, akkor nyilvan egyertelmu jeleket adna. Bar az en baratom ket haverjanak is volt annyi bor a kepen, hogy siman megmondtak a szemembe, pedig ertelmes, normalis, jol szitualt emberek. Nem neztem volna ki beloluk ezt a pofatlansagot. Ugy tunik, ezen a teren nem szamit, hogy mennyire jol szitualt, tanult az ember. Az allati oszton neha felul kerekedik...

Minden esetre szerintem hatso szandek nelkul nehezen elkepzelheto, hogy a haver olelgetne. En akkor se olelgetnem, ha bejonne, meg akkor se,mha haver. Az oleleseimet a paromnak tartogatom.

2015. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!