Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám a meleg barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám a meleg barátom?

Figyelt kérdés
3 hónapja ismerkedtünk meg az edzőteremben, mikor felajánlotta a segítségét a súlyokkal. Annak ellenére, hogy 20 év korkülönbség van köztünk a javára, jól elbeszélgettünk. Rá 2 hétre közölte, hogy homokos. Tudattam vele, hogy engem nem zavar. A gond az, hogy azóta egyre gyakrabban, mára már napi szinten felhív és küld üzenetet, konkrétan mintha házasok lennénk, beszámol mindenről, melyik testrészét edzette, mit csinált a macskájával, stb. Tudja, hogy volt barátnőm(jelenleg nincs), és az arcába sem akarom tolni, hogy heteroszexuális vagyok, megbántanám vele, és nem biztos, hogy jól mértem fel a helyzetet. De viszont többször közeledett felém már férfi, és ismerem azt az érzést. Félek, hogy át akar téríteni.

2013. jún. 15. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit finomkodsz. Ha egyszer nem, hát nem. És mondd meg neki, hogy mi a szituáció.
2013. jún. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyon érzékeny, és miután hallottam az élettörténetét, nem tudnám a képébe dörgölni velős ok nélkül.
2013. jún. 15. 23:26
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazad van első válaszoló, ezt nagyon nem lehet máshogy elrendezni.
2013. jún. 15. 23:30
 4/17 _Jessy_ ***** válasza:
92%
Az nem elég velős ok, hogy hetero vagy?!?
2013. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy hetero vagyok, csak nem akartam emlékeztetni rá, mivel az megbántaná. De mivel kezdünk átesni a ló túlsó oldalára, kénytelen leszek emlékeztetni. Megkért, hogy holnap az én lakásomban zuhanyozhasson le edzés után. Ez mindennel együtt túl sok nekem. Nem tervezem megszakítani a barátságunkat, de azt meg kell akadályoznom, hogy annál többet érezzen.
2013. jún. 16. 00:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt vannak az értelmes, homofób, köpjük le meg alázzuk meg mert b*zi válaszok... Mert szépen nem lehet neki közölni hogy: "Bocsi, észrevettem amit csinálsz, egy kicsit zavar. Nem lehetne valahogy ezen változtatni?"

Ez túl egyszerű lenne... Mondjuk inkább meg neki hogy te mocskos b*zi, mert mit finomkodjunk ő nem ember rúgjunk bele kettőt és meg van oldva. Nem is tudom hogy Magyarországot vagy a másságot utáljam... Kérdező, ez nem rád vonatkozik és örülök hogy benned legalább van érzés.

Egyébként meleg vagyok én is mielőtt valaki félreértené és szidni kezdene...

2013. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem ők sem úgy értették. Nem akarom elveszteni, mint barátot, de több meg nem lehet köztünk, az meg a másik, hogy nem is vagyok benne biztos, hogy hogyan gondol rám.

Jó lenne barátoknak maradni, de valamiért a környezetemben lévő melegek előbb-utóbb kikezdenek velem, ami érdekes, mert félhosszú hajam és lányos arcom van. Tehát nem egy maszkulin alkat vagyok.

2013. jún. 16. 00:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva lehet, kissé túlreagálod a dolgot. Én is zuhanyoztam már heteró haveromnál, semmi szexuális töltete nem volt a dolognak. Az meg, hogy valaki mennyire közvetlen egy barátságban, egyénfüggő. Sztem amíg nem adja egyértelmű jelét annak, hogy több vagy számára, mint barát, addig nincs értelme eltaszítanod magadtól.
2013. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Senki nem beszélt eltaszításról(csak tisztázásról), lehetséges, hogy eltúlzom, ezért írtam ki a kérdést...

Csak közvetlen edzés után is lehet zuhanyozni az edzőterembe, és általában ott szokott. Talán butaság volt kiírni a kérdést.

2013. jún. 16. 02:27
 10/17 _Jessy_ ***** válasza:
73%

"Na, itt vannak az értelmes, homofób, köpjük le..."

Miért van az, hogy jön az első, aki kicsit bunkó módon elküldetné a kérdezővel az illetőt (lehet akkor is ezt tenné, ha nem egy b*ziról van szó), Aztán jövök én, akinek csupán annyi a bűne, hogy értetlenül álltam a kérdező azon kijelentése előtt, hogy nincs elég nyomós oka közölni a visszautasítás tényét.

Erre rögtön megjelenik egy homofóbozó hülyegyerek. Mégis mit kellene tennünk? Én nem közösítek ki, meg nem köpök le senkit, csak azért, mert b*zi, de azért engedtessék meg, hogy többnek se kelljen tekintenem őket emiatt....

Amúgy kérdező, tisztázd az ügyet! Kellemes nem lesz, se így, se úgy. Lehet, hogy a barátságotok is rámegy, de ha valóban többet akart tőled, akkor magára vessen. A kérdésedből ítélve tudhat róla, hogy nem kaphat meg soha, mégis rád nyomult. Esetleg mégse nyomult, te meg tisztázni kezded a dolgot,... az kicsit ciki lesz, bár nem hiszem, hogy ez tönkretesz egy barátságot.

2013. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!